Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.6 nın en son hızı kaçtır

jadran yanılması olsasa pozantı adana arası o hıza gelinebilecek yol hafif aşağı doğru eğimli yani mümkün..

abi o yolda 30 40 km kadar bayır aşşaği iniyorsun genelde teorik olarak mümkündeo yolda leonla o hızı denicek adama allah kolaylık versin :)

abi o yolda 30 40 km kadar bayır aşşaği iniyorsun genelde teorik olarak mümkündeo yolda leonla o hızı denicek adama allah kolaylık versin :)

ben yaptım denedim oldu Emre :D:D:D en sevdiğim ama en korktuğum yollardan birisidir. Birde en sevdiğim hareket, Şekerpınarından Pozantı içine girip gişelerden geçiyorsun yığılı harfiyatın araasından geçip 3 şeritli otobana düşüp gazı köklüyor devir saatini redline yaparak virajlardan kıvrıla kıvrıla bilgisayar oyunu gibi tırmanmaya başlıyorsun yokuşu yiyerek giderken..... önüne 3km/h hızla giden tırı 4km/h hızla sollayan Tıra 5km/h hızla sol çeken kamyonun tamponunun gittikçe büyüyerek hızla sana yaklaşmasını görüyorsun :p:p

benzinde her daim düzlükte 210,lpgde iken 200ü 1-2 geçtiğinde tak yine benzine atıo..

ben eğimsiz yolda 230 u gördüm gaz kesiciyede girmedi ama daha fazla gitmedi :cool:

uzun zamandır yeni kasa almayı planlıyorum bu konuyu gordükten sonra iyice soğudum valla :p

Hemde eğimsiz. Maşallah. Arkadan esen rüzgarın hızı neydi acep :)

Geri
Üst Alt