Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 TSI 125 vs Fiat Bravo Tjet 120

Leon TSI vs Bravo Tjet

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar kilolarda ya da sürücülerde bi sıkıntı yok. Leon 'un sürücüsü hafif değil ama Bravo 'da da varil gibi yolcu var.
Bravo epey hızlıymış Leon 'dan. Bunu görmüş olduk, bu kadar farka ben de şaşırdım ama yapılacak bişey yok. Tebrikler Bravo :)

simdi fark ettim omercan bu olm seni gordugum yerde vurcam :) bu ne rezalet omerrrrrrrrrrrr

Bravo ev arkadaşımın. İsteyen olursa yeni bir deneme ayarlayabiliriz.

T-jet TSIı deliyo işte ap açık ortada :D hehehee
Ama belli canım T-jet çok fena gidiyo...

Linkteki araçlar yazıldığından farklı muhtemelen.. Ben a3 1.4T kullandım.. Bırak 150 hp lik Bravo Sport 'u, herhangi bi arabayı geçebilecek gibi değil :D
Benim videomdakilerin 2'si de benim bldiğim tanıdığım araçlar..
Başka bi TSI 'la deneriz, farklı bi sonuç olacak mı bakarız.. Hem tanışmış oluruz :)
Tjet daha da hızlanmış olabilir, video çekildikten sonra downpipe ve Yavuz'un vanasından yapıldı.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt