Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 TSI 125 vs Fiat Bravo Tjet 120

Leon TSI vs Bravo Tjet

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deneme esnasında araçlar 2 şer kişi.
Leon 'un şanzımanı sıkıntılı tabi. Bravo SMG-II halbuki. :D

Araçlar güzel oldu :) Maşallah hepsine...
Benim de biraz ayar yapmam gerek sanırım :)

bence leon tsi alir pilotaja beni verin her turlu yururum :) simdi vieoyu izledim nasil bu kadar ezilir leon anlamadim

bence leon tsi alir pilotaja beni verin her turlu yururum :) simdi vieoyu izledim nasil bu kadar ezilir leon anlamadim problemli bir araba mi acaba bu nasil olur allaallaaaa

Leon problemli değildirde, ağır olabilir malum sürücüyü biliyoruz :)

Şanzımanın bu kadar etkilemesine imkan yok. 6 uzun anladıkta , diğerleri armut toplamıyo sonuçta...

ya simdi walla cok merak ettim nasil olur boyle bir sonuc 2 araci da inceledim teknik verilerine bakarak bravo 5 hp az +6 tork ilerde 120 hp 206 nm leon da da 125 hp 200 nm war kesinlikle araya tir sokacak bir fark olmamasi lazim ya leondaki pilotaj iyi degildi diger ihtimalde bravonun daha fazla yuklu olmasi :) bravo nun net agirligi 1260 kg leonun net agirligi 1249 kg yok alin isi degil bu sonuc cok meraklandim en kisa zamanda bir tjet bulcam tanidiklardan bir de ben denemek istiyorum :)

burda sanki stock tsi ile chipli tjeti yürütmüşler gibi bi görüntü çıkmış ortaya:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt