Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 TSI 125 vs Fiat Bravo Tjet 120

Leon TSI vs Bravo Tjet

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne demek istiyorsunuz?
Yalancı mıyım ben?
Merak eden varsa açalım kaputu bakın, istediğiniz serviste de altına üstüne beynine bakın bişey çıkacak mı..
Leon 'u seviyorsunuz diye bilmediğiniz arabaları daha yavaş zannetmeyin. Tebrik etmeyi bilmek lazım.
Estagfrullah guzel kardesim..o nasil soz ? kim kimi yalancilikla suclayabilir? benim demek istedigim arac senin olmadigi icin senin bile bilemedigin belki bisey yapilmis olabilir.. sonucta sahibi senin arkadasin.. beygir gucleri ve torklari arasinda milimetrik farklar olan iki arac arasinda bu kadar fark sadece vites oranlari ile olabiliyorsa bravo gercekten Fiat'in muhendislerine..anlamadigim icin soruyorum yanlis anlama, ben pek anlamam bu teknik islerden:)

Bravo 'da bişey olmadığına eminim, ev arkadaşımın, devamlı beraberiz onda da yalanlık bi durum yok..
Ben de şaşırdım bu kadar farka ama malesef gerçek :) Zira bravo mu leon mu, ben leon derim :)

Bravo 'da bişey olmadığına eminim, ev arkadaşımın, devamlı beraberiz onda da yalanlık bi durum yok..
Ben de şaşırdım bu kadar farka ama malesef gerçek :) Zira bravo mu leon mu, ben leon derim :)

İşte bu kadar.........

Alem hasta aslanlara....................

O zaman gercekten Bravo adini haketmis:eek:key:

Estagfrullah guzel kardesim..o nasil soz ? kim kimi yalancilikla suclayabilir? benim demek istedigim arac senin olmadigi icin senin bile bilemedigin belki bisey yapilmis olabilir.. sonucta sahibi senin arkadasin.. beygir gucleri ve torklari arasinda milimetrik farklar olan iki arac arasinda bu kadar fark sadece vites oranlari ile olabiliyorsa bravo gercekten Fiat'in muhendislerine..anlamadigim icin soruyorum yanlis anlama, ben pek anlamam bu teknik islerden:)

+1

o gece ben ömerleydim,bravoda da 2 kişi vardı ve kilolar yakındı birbirine..gerçekten çok şaşırdım aradaki farka..sadece 1 değil birkaç deneme oldu,sonuç hep bravo öndeydi.belki top speedlerde leon yaklaşırdı ama o kadarda yol yoktu.Gerçekten çok güzel gidiyor bravo

Leon o vites oranlarıyla biryere gidemez. Bravo ya bravo demek gerekir :D:D

yok gayet bızıkısı gerıde kaldı bır 3te bastıgımızda 150de yaklasıyordum ondada yol yok ... bu arada her kalkısta one fırlıyordu bravolu arkadasımız bıraz hırslı ama efendıder oyle yalan falan yok gayet acık son susturucu ıptalı fıltrelı bende fıltrelı egsozlu bende 17jant ben ve aybars 210kg onlarda 180kg cıvarı benım yumusak vıtes atıslarım ve 5bınden sonra aracın guc kaybı sonucu bunu verıyor ... he gıdısat yok ama gıdıpte ben t-jet almam bu kadar gıdısat ısteseydım fr veya cupra alırdım 1.4tsı cokta bırsey beklemeyın bence bır yere kadar ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt