Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 TSI 125 vs Fiat Bravo Tjet 120

Leon TSI vs Bravo Tjet

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bırak şimdi ömercan, yok biz ağırdık yok ben yavaş attım flan :p :D heheheh
Denemeden sonra sahibinden.com a girdiğini görmedik sanma :D
Bence bi kere de teke tek ve ikisindede yakın şoförlerle ve kantara çıkıp ağırlık ölçtükten sonra deneyelim :) çok önemli bi noktadayız çünkü...
yok gayet bızıkısı gerıde kaldı bır 3te bastıgımızda 150de yaklasıyordum ondada yol yok ... bu arada her kalkısta one fırlıyordu bravolu arkadasımız bıraz hırslı ama efendıder oyle yalan falan yok gayet acık son susturucu ıptalı fıltrelı bende fıltrelı egsozlu bende 17jant ben ve aybars 210kg onlarda 180kg cıvarı benım yumusak vıtes atıslarım ve 5bınden sonra aracın guc kaybı sonucu bunu verıyor ... he gıdısat yok ama gıdıpte ben t-jet almam bu kadar gıdısat ısteseydım fr veya cupra alırdım 1.4tsı cokta bırsey beklemeyın bence bır yere kadar ...

ben vıtes gecıslerındede kıyamıyorum onun gıbı acıkcada yazdım benım bır farklı gorusum yok ama bu normal bır fark degıl:)

Bırak şimdi ömercan, yok biz ağırdık yok ben yavaş attım flan :p :D heheheh
Denemeden sonra sahibinden.com a girdiğini görmedik sanma :D
Bence bi kere de teke tek ve ikisindede yakın şoförlerle ve kantara çıkıp ağırlık ölçtükten sonra deneyelim :) çok önemli bi noktadayız çünkü...

ahahhaa :D:D

vay be başlığı okuyunca aklımdan bravo alır heralde demiştim de araya bir tır sokamamıştım, helal gitsin bravoya

Tjet in gidişini geçen gece clio ile gördük gayet başarılı fren sisremlerine girersek çıkamayız zaten birçok iyi giden araç ne yazıkki almanlar kadar fren sistemlerinde başarılı değil...

Bravo, Omercanin leona karsı başarılı olmuş..ama bravolarin leonlardan bu koşullar ile daha üstün olduğunu kabul etmek için bir kaç leonla daha yürütmek gerekir..bu kadar kısa sürede biten bir aksiyonda vites geçişlerini hızı ve dogruluguda önemlidir diye düşünüyorum..lakin tjet yabana atılacak bir ünite değil gercekten.

Acaba Ömercan mı çok geriletti diye düşünmeden edemedik haliyle. Başka Leonlarla denemek isteriz.
Tabiki bunlar dostça denemeler. Arabamız yokken bile biz aynı tastan yemek yiyorduk. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt