Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 Tsi 125 HP yazılım 250nm@150 HP

daha öcneden hatırlıyorum 6-7 bg gibi güc kaybı yaşandığı söyleniliyordu. Gerçekten ben chip yaptırırsam denettireceğim çok merak ettim. Hatta bu yorum yüzünden yolda gaza gelip bir arabayla taklaştığımda xenonları teybi vs kapatıp öyle uzardım. :) Far'ı açmama sebebi neden peki? :)

1.6 tdi leonlarla ilgili yazılım durumu varmıdır,var ise rakamlar nasıl gercekleşir,uyguladığınız 1.6 tdi lar varmıdır Mehmet bey.?

Cevaplar için teşekkür ederim.

Yazılım için son günleri sayıyoruz.. Çok yakında aktif olacak.. bugune dek 1.6 TDI lara hep yakıt basınc regülatörü uyguladım ve sonuclardan kullanıcılar memnun.. yazılım çıktığında regülatorler sokulup yazılıma geçirelecek araçlar..

Yazılım için son günleri sayıyoruz.. Çok yakında aktif olacak.. bugune dek 1.6 TDI lara hep yakıt basınc regülatörü uyguladım ve sonuclardan kullanıcılar memnun.. yazılım çıktığında regülatorler sokulup yazılıma geçirelecek araçlar..

Teşekkür ederim,mutlaka gelişmeleri takip etmek isterim..

daha öcneden hatırlıyorum 6-7 bg gibi güc kaybı yaşandığı söyleniliyordu. Gerçekten ben chip yaptırırsam denettireceğim çok merak ettim. Hatta bu yorum yüzünden yolda gaza gelip bir arabayla taklaştığımda xenonları teybi vs kapatıp öyle uzardım. :) Far'ı açmama sebebi neden peki? :)

Motor gücü ölçülürken Normlar gereği motordan yük çekecek tüm komponentler kapatılır.. yola aktarılan güç gerçek olarak ölçülür krankdan çıkan güç tahmin edilir..

Yarın ben geliyorum Mehmet Bey , biraz daha bütce ayarlıyabilirsem şu egsoz işinide halletmek istiyorum. Bu arada yardımlarını eksik etmeyen tüm arkadaşlara çok tşk ederim

Servislerin özellikle chip konusunda forumları takip ettiklerini hatırlatırım :rolleyes:

Geri
Üst Alt