Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 Tsi 125 HP yazılım 250nm@150 HP

Downpipe abı orjınal ısmı,yanı turbonun egsoz cıkısından spirale kadar olan kısım

Orjinal parça civatalarından sökülüp kutuda size veriliyor.. yerine oturuyor DP kesme bicme yok.. Burda İstanbul da imal ediyoruz.. Stok lu calışılıyor beklemek yok..

bu kite hava panjurdan içeri giriyor.. kendi filtresinin soğuk hava emdiği kanaldan

o zaman cok da ıslevsellıgı yok zaten orjınal kutunun ıcıne takılan Kn lerle aynı seye donusuyor buda.Buna benzer baska b kıtı o zaman kn ın yanında uzun borusunu da gonderıyorlar alt ızgaraya dogru gıden o yıne b nevze daha ıyı oluyor

Mehmet bey bir şey sormak istiyorum, xenon far takılı aracın dyno verisi ile orjinal ampülü kullanan aracın dyno verisi aynımıdır? Aynı arabaya normal halinde dyno ya çıkartıp birde xenon far takıp farları açıp çıkardığımızı varsayarak soruyorum?

Elbette DP yisökelim gaz dışarı daha rahat çıkar ve can kardeşim atmosferik motorla ilgili yazdığınıda bir daha oku derim o zaman.Turboyu büyütmeden eksozu büyütmenin ses den başka getiriside olmaz.Mekaniğe ters düşer zaten.:)

Mehmet bey bir şey sormak istiyorum, xenon far takılı aracın dyno verisi ile orjinal ampülü kullanan aracın dyno verisi aynımıdır? Aynı arabaya normal halinde dyno ya çıkartıp birde xenon far takıp farları açıp çıkardığımızı varsayarak soruyorum?

sarj dınamasonu zorlamayla alakalı oldugu ıcın cok dusuk b ıhtımal var en nıhayetınde kranktan gucunu alıyor o da ve ne kadar elektrık uretmeye calısırsa o kadar gucten kaybedıcektır

Elbette DP yisökelim gaz dışarı daha rahat çıkar ve can kardeşim atmosferik motorla ilgili yazdığınıda bir daha oku derim o zaman.Turboyu büyütmeden eksozu büyütmenin ses den başka getiriside olmaz.Mekaniğe ters düşer zaten.:)

senın dedıgın gıbı olsun abı oyle dusunyosan oyle olsun bsy demıyorum :)

Farların açık olduğunu soyluyorsunuz.. iki durumun sistemden çektiği akımlar farklı olacağından mutlaka olculen guc de degisecektir.. Ama çok değil azcık.. Bu arada dynoda pek far açmayız :)

1.6 tdi leonlarla ilgili yazılım durumu varmıdır,var ise rakamlar nasıl gercekleşir,uyguladığınız 1.6 tdi lar varmıdır Mehmet bey.?

Cevaplar için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt