Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 Tsi 125 HP yazılım 250nm@150 HP

Şu kar kış bi geçsin de getir bakalım kurum durumu nedir..

Bir çok kişi eminim benden yazmamı bekliyordur nasıl olduğunu :) Araca yazılım atmadan önce yalnızca DP+ Hava filitresi ile test ettim , aracın çekişi mükemmel derecede artıyor ve araç cok cabuk devirleniyor.Kesinlikle yazılım yaptırmasınız bile bu iki uygulamayı şiddetle tavsiye ederim , aracınız en azından bu iki uygulamayı hak ediyor. Gelelim yazılım kısmına , araca yazılım attıktan sonra ilk deneyimlerim kötü oldu :( Çünkü lastikler ömrünü tamamlamak üzere inanmıcaksınız ama 4 vitesde araç patiye düşüyor, birde gaza hafif yüklendiğim zaman sanki arabımın arkasında başka bir araç varmış gibi ittiriyor hissine kapılıyorsunuz koltuğa yapışmada cabası :D Yollar malum hava şartları kötü olduğu için ıslak zeminde ağız tadıyla istediklerimi yapamadım. Hava şartları düzelsin ilk işim teste cıkmak olucak :)
Bugün dayanamayıp hava filitresinin kapağını söktüm , alt devirlerde o kadar tatlı bir blow sesi geliyor ki arabaya bir kez daha aşık oldum ama malesef sürekli böyle kullanmam pek sağlıklı değil , yarın kapatıcam kapağı tekrardan.
Emeklerinden dolayı Mehmet Gazihan ' a teşekürü borç bilirim , beni bir kez daha aracıma aşık ettiği için :)

Bir çok kişi eminim benden yazmamı bekliyordur nasıl olduğunu :) Araca yazılım atmadan önce yalnızca DP+ Hava filitresi ile test ettim , aracın çekişi mükemmel derecede artıyor ve araç cok cabuk devirleniyor.Kesinlikle yazılım yaptırmasınız bile bu iki uygulamayı şiddetle tavsiye ederim , aracınız en azından bu iki uygulamayı hak ediyor. Gelelim yazılım kısmına , araca yazılım attıktan sonra ilk deneyimlerim kötü oldu :( Çünkü lastikler ömrünü tamamlamak üzere inanmıcaksınız ama 4 vitesde araç patiye düşüyor, birde gaza hafif yüklendiğim zaman sanki arabımın arkasında başka bir araç varmış gibi ittiriyor hissine kapılıyorsunuz koltuğa yapışmada cabası :D Yollar malum hava şartları kötü olduğu için ıslak zeminde ağız tadıyla istediklerimi yapamadım. Hava şartları düzelsin ilk işim teste cıkmak olucak :)
Bugün dayanamayıp hava filitresinin kapağını söktüm , alt devirlerde o kadar tatlı bir blow sesi geliyor ki arabaya bir kez daha aşık oldum ama malesef sürekli böyle kullanmam pek sağlıklı değil , yarın kapatıcam kapağı tekrardan.
Emeklerinden dolayı Mehmet Gazihan ' a teşekürü borç bilirim , beni bir kez daha aracıma aşık ettiği için :)

kazasız belasız kullanın aracınızı,bizlerede fikir vermesi açısından dp. artı yazılım neye maloldu size?

1000 tl tuttu

artı 400 tl filtre kiti.

imag00572.jpg

resimde goruldugu uzere panjurdan giren soguk havayı Kraft boru ile kaba taşıdık..

Şimdi Lastik ve Janta İhtiyacım var cok acil , 225/45/17 Sizce uygunmudur Michelin PS2 olarak düşünüyorum 850 Lira civarında sıfırı. Jant konusundada bir türlü karar veremedim resimdekiler nasıl sizce ve nerden bulabilirz.

mehmet 1.6 8v leondan sağlıklı kaç ps alırız ?

ps2 kalmadıki kaldıysada bayattır cnku ps2 eskı b model suan pıyasada ps3 ler var

mehmet kaç hp leon 1.6 da biraz yürüsün diyorum

mehmet 1.6 8v leondan sağlıklı kaç ps alırız ?

eğer max değerlerden bahsediyorsan %10 u geçemeyiz.. Ama TR de sadece benim uygulayabildiğim özel bir Hidrojen Jeneratoru ile birlikte chiptuning, bu motorun zayıf kaldığı alt devirlerde inanılmaz tork kazandırıyor.. Yakıt tüketimini şaşılacak derecede düşürüp 4000-5000 devirin üstünü mantıksız kılıyor..

Geri
Üst Alt