Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 Tsi 125 HP yazılım 250nm@150 HP

Dp gayet basarılı olmus,tsı cılara onerırım ;)

Rica ederim..

güç ölçümü için herkesi garaja beklerim.

hani bana:D
şaka bi yana da; abi chipleneli 7000km falan oluyor; ilk ölçümde 100hp-260nm civarı çıkmıştı PancarDizelim; şimdi tekrar ölçtürsem kurumlanmayla paralel olarak güç düşmüş müdür,yoksa daha da m ıalışmıştır makine;)

hani bana:D
şaka bi yana da; abi chipleneli 7000km falan oluyor; ilk ölçümde 100hp-260nm civarı çıkmıştı PancarDizelim; şimdi tekrar ölçtürsem kurumlanmayla paralel olarak güç düşmüş müdür,yoksa daha da m ıalışmıştır makine;)

egr ıptal edılmedımı samet mekanık olarak ?

Mehmet abiiii;yetiiş:hosgeldin:
elektronik iptal yapmıştık,yetmez mi??

mekanık olarak ıptal edılmesı huzur getırır:)

sapasağlam yağ filtresi contasını patlatan ben; egr körleyen metal plakayı da her harükülade hallederim; motora kurum kaçma ihtimali; çelik levha parçası kaçmasından iyidir..
araç 17bindeydi chiplenirken;egrde işlevini sıkıntısız yerine getirip,elektronik iptalle kaçırmaz diye düşündük..:) 25binde önce carbonclean yaptırıp,sonra yağ değişimine gireceğim.. o sırada egrye de bi göz atarız,kaçırmamışsa sorun yok:cool:

Gazıhan polo ıle beceremedıyse onu sen hıc yapamazsın ya :D

Geri
Üst Alt