Seat cordoba 2.0 cupra2 yeni evlat... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat cordoba 2.0 cupra2 yeni evlat...

misic

Kayıtlı Üye
BUDA YENİ EVLADIMIZ 26.SEATIDA ALDIK HEDEF 30 :eek: İŞTE FOTOLAR.... DAHA YAPILICAK ÇOK ŞEY VAR YAVAŞ YAVAŞ YAPIYORUZ... İYİ SEYİRLER...!!!

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Çok deli araç! Hayırlı uğurlu olsun Kazasız belasız güle güle binin berkem.. Serkan abiyede söyledim beni geçerseniz tüm bağlarımı koparırım :D

uquR

Kayıtlı Üye
Maşllah canavar canavar Seatın binmediginiz modeli kalmayacak bu gidişle Darısı 30. araça :eek:key:

kurtbil

Kayıtlı Üye
masallah abı guzel araba aldın ılandan takıp ettıgım kadarıyla kazasız belasız kullanırsın ınsallah.yalnız cordoba cupra desen yıne daha yerınde olur cupra2 zaten ozel b serı bellı ozellıklerı ıle onlarda cordobada bulunmnuyo :)

misic

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim yorumlarınıza selçuk abi seninle bi çevre yoluna çıksak ya :)
evet can abi cupra2 ibizalarda oluyordu bu cupra oluyor :)yanınada gri cupra yazısı yapıcaz kapının altına alt siyah kısımları pıano black yapılıyor beyaz jantlar siyah tavan falan süper olucak bu sefer bu aracı satmıyacaz ilerde ben çökücem zaten dayıma istediğim gibi yaptırıyorum ki ilerde bana masraf yapmasın ama tessisatı ben yapıyorum onda sözüm var :)
tessisatta öneri bekliyorum bu arada ben pıoneer yada kicker düşünüyorum sizinde önerilerinizi bekliyorum jbl asla yapmam...

misic

Kayıtlı Üye
saol teşekkür ederim allah kimseye kaza bela vermesin:)

SİMON

Kayıtlı Üye
Arac sanki fabrikadan yeni cikmis piyasadaki bir cok sifir araca tercih ederim bunu