Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat cordoba 2.0 cupra2 yeni evlat...

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında misic tarafından paylaşıldı.

1. misic

misic SCW Üyesi

737
    66
    28
    BUDA YENİ EVLADIMIZ 26.SEATIDA ALDIK HEDEF 30 :eek: İŞTE FOTOLAR.... DAHA YAPILICAK ÇOK ŞEY VAR YAVAŞ YAVAŞ YAPIYORUZ... İYİ SEYİRLER...!!!

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Çok deli araç! Hayırlı uğurlu olsun Kazasız belasız güle güle binin berkem.. Serkan abiyede söyledim beni geçerseniz tüm bağlarımı koparırım :D

3. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    Maşllah canavar canavar Seatın binmediginiz modeli kalmayacak bu gidişle Darısı 30. araça :eek:key:

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Maşallah ya araç harika duruyor.....:eek:key:

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    masallah abı guzel araba aldın ılandan takıp ettıgım kadarıyla kazasız belasız kullanırsın ınsallah.yalnız cordoba cupra desen yıne daha yerınde olur cupra2 zaten ozel b serı bellı ozellıklerı ıle onlarda cordobada bulunmnuyo :)

6. misic

misic SCW Üyesi

737
    66
    28
    Çok teşekkür ederim yorumlarınıza selçuk abi seninle bi çevre yoluna çıksak ya :)
    evet can abi cupra2 ibizalarda oluyordu bu cupra oluyor :)yanınada gri cupra yazısı yapıcaz kapının altına alt siyah kısımları pıano black yapılıyor beyaz jantlar siyah tavan falan süper olucak bu sefer bu aracı satmıyacaz ilerde ben çökücem zaten dayıma istediğim gibi yaptırıyorum ki ilerde bana masraf yapmasın ama tessisatı ben yapıyorum onda sözüm var :)
    tessisatta öneri bekliyorum bu arada ben pıoneer yada kicker düşünüyorum sizinde önerilerinizi bekliyorum jbl asla yapmam...

7. toyyerbugra

toyyerbugra SCW Üyesi

1.707
    144
    63
    allah kaza bela göstermesn

8. misic

misic SCW Üyesi

737
    66
    28
    saol teşekkür ederim allah kimseye kaza bela vermesin:)

9. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Arac sanki fabrikadan yeni cikmis piyasadaki bir cok sifir araca tercih ederim bunu

10. LeonLine

LeonLine SCW Üyesi

677
    18
    18
    Maşallah kazasız belasız

Sayfayı Paylaş