Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat cordoba 2.0 cupra2 yeni evlat...

Arac sanki fabrikadan yeni cikmis piyasadaki bir cok sifir araca tercih ederim bunu
evet bizim amacımız da zaten bu tamamen orjinale döndürmek ama biraz oynamalarda olucak tabi ilerleyen zamanlarda yeni fotolarını koyucam :)

Allah kazadan beladan korusun masallah arac cok guzel gule gule bının ıns :)

MaşeALLAH MaşeALLAH MaşeALLAH çok beğendiğim araçlardan bir tanesi kazasız belasız nazarsın günlerde inşeALLAH

Allah kaza bela vermesin çok diri duruyor maşallahı var.

xx

Berkem im ben tatildeyken sen boş durmamış pazar günü çektiğin fotoları paylaşmışsın çok teşekkürler,bu arada arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkürler ,pazar gecesi cordobayla çıktım yola tık yok maşallah otobanda azıcık asıldım arabada eşim ve kızım olduğu için fazla sürat yapamadım yani hakkını veremedim 150 beygirin yanlız olduğumda adam akıllı deneyeceğim tabii ki trigerli komple bakımını yaptırdıktan sonra.Araba inanılmaz derecede temiz ver diri bu yaşta bu kadar özel ve temiz bir araba bulmak ayrı bir duygu araç şuan 75 bin i devirdi ve dediğim gibi sanki fabrikadan yeni çıkmış gibi tatilden geldiğimde jantlarını falan boyatacağım bir de boya koruma ile solmuş boyasını birazcık canlandıracağım,elimdeki imkanlar dahilinde yavaş yavaş daha da güzelleştireceğiz bu yavruyu...;)

Geri
Üst Alt