Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat cordoba 2.0 cupra2 yeni evlat...

Daha önce de buraya yazmıştım ama mesajım silinmiş.Neyse arkadaşlar jantları cupra 2 lerde olduğu gibi beyaz renge boyatmak istiyorum ama kararımı henüz kesin verebilmiş değilim,photoshop tan anlayan bir arkadaş konunun 1. sayfasındaki yandan çekilmiş bir fotoğrafı jantların beyaz boyanmış haliyle bir şoplayabilirmi acaba,kararımda çok etkili olacaktır,şimdiden çok teşekkürler...;)

serkan ım sitenin alanı taşınma esnasında silinmiştir...kusurumuza bakma

Estafurullah cezmi babam ne kusuru,canınız sağolsun canım abim...

Bu arada şunu yazmadan geçemeyeceğim,tatilden dönerken izmir aydın otobanında 34 plakalı beyaz bir tsi ile bayağı bir oynadım,eğer buradan bir arkadaşsa kusuruma bakmasın ben 220 ye kadar çıktım o yavaş yavaş geride kaldı ara açıldı sonradan hatun sürat yüzünden bana fırça atınca oynamayı bıraktım o da sevinçle ve şaşkın bakışlarla geçti gitti...:D

Arkadaşlar yok mu fotoşop la şu jantları beyaz yapabilecek bir kişi aranızda,merakla bekliyorum...

Geri
Üst Alt