Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Özel Renk 2011 Ibiza CUPRA !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boca alan bir bayani da tanimak isterim dogrusu :) Zaten erkek zevklerine merakli olan kadinlar(futbolla ilgilenenleri haric) her zaman cekici gelmistir...

C63 AMG ve 2.7 TDI A5'i olan bi bayan tanımıştım zamanında :D Yanlış anlaşılmasın ikisi de aynı bağyanındı puhaha

Bosver senin araban bence cok ozel..rengi yeter..

Teşekkürler.

Hayır ben 57000 küsüre aldım maalesef, ilk alanlardanım aracı. Aracın standart hali ilk zamanlar kampanya olarak fiyatı 52700dü. Renk, panaromik tavan vb gibi özelliklerle bana 57000küsüre geldi araç. Bir bayan daha satın almıştı benimle beraber Cupra. Sonra düşmeye başlamış fiyatlar. Bu arada sitede satılık Bocanegra eklenmiş bir de, 48000 TL isteniyor. 1500km deymiş. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-1188-km-de-seat-ibiza-39521576/detay

Siz bendende pahalıya almışsınız, uzun bir süre satmamanız ve tepe tepe kullanmanız en mantıklısı sanırım sizin için.

Kendisi çok akıllı bir bayan olsa gerek.
Sıfırının 47.500TL olduğu aracın 2. elinde 48.000.
Herkes çok akıllı keşke bende bu kadar akıllı olsam.

O bayan gerçekten ilginç bir bakış açısına sahip olaylara, bu durumda ben şahsen istediğim fiyatın makul olduguna inanıyorum.

şu an sahibinden de 3 tane satılık cupra oldu..en son ankaradan sitemize üye Sami aracını satıyor 46000 tl ye...

şu an sahibinden de 3 tane satılık cupra oldu..en son ankaradan sitemize üye Sami aracını satıyor 46000 tl ye...

ben satmıoyrum =) aracımı çok seviyorum can çok ucuza koymuş o aracın değeri düşmesin die ölesine koydum ama alan olursa veririm=) bu arada o bocanegranın sahibi eğer oysa öğretmenmiş benm arabayı aldıgım yerden almış =)

ben satmıoyrum =) aracımı çok seviyorum can çok ucuza koymuş o aracın değeri düşmesin die ölesine koydum ama alan olursa veririm=) bu arada o bocanegranın sahibi eğer oysa öğretmenmiş benm arabayı aldıgım yerden almış =)

bende sana sorucaktım online göremeyince yazim dedim... :)

arabalarımızın değerini düşürmeyelim ilk piyasaya giriş çok önemli=) sen nasıl memnunmusun bocanegra farlı arabndan?

Allaha şükür Sami bi sıkıntım yok şimdilik..herşey tıkırında ...sadece benzin biraz kasıyo:)...bi depoyla 430 km yaptım sakin kullanımda..o da normale dönerse çok daha iyi olucak..
senin benzin tüketimi nasıl..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt