Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Özel Renk 2011 Ibiza CUPRA !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hiç sakin kullanamıorum ben =D bu hafta 50 milyonluk aldım epey yoğun trafiklere fln girdim 165 km yaptı=) bi haber duydum sabah bi ülkeyle anlaşma yapılıomuş biz onlara toki konutları yapcakmşz onlarda ucuz benzin vericeklermiş

hiç sakin kullanamıorum ben =D bu hafta 50 milyonluk aldım epey yoğun trafiklere fln girdim 165 km yaptı=) bi haber duydum sabah bi ülkeyle anlaşma yapılıomuş biz onlara toki konutları yapcakmşz onlarda ucuz benzin vericeklermiş

fiyatlara ne kadar yansır bilmiyorum..çok fark edeceğini zannetmiyorum...ayrıca haklısın çok ucuzdan araçları satılığa koyup değerini düşürmemek lazım...bende satılık ilanın koyim hemen :D
bu aralar euro tepetaklak zaten..kur fazla oynuyor..araçlardaki inidirimi geri çekebilirler...

fiyatlara ne kadar yansır bilmiyorum..çok fark edeceğini zannetmiyorum...ayrıca haklısın çok ucuzdan araçları satılığa koyup değerini düşürmemek lazım...bende satılık ilanın koyim hemen :D
bu aralar euro tepetaklak zaten..kur fazla oynuyor..araçlardaki inidirimi geri çekebilirler...

sende benden 500 milyon pahalı yaz=) peugeottan biliorum arkm 308 aldı 35 milyara şimdi 39.600 olmuş inşallahh seatında artar =)

venezuela :)
adamlarda benzin sudan ucuz :)

hayırlı olur inş.Araba harika hatta ilk resmini seatın sitesinden aldınız sandım :)

Sami sende şu bütün Cupracıların şikayetçi olduğu dsg den gelen rahatsız edici ses varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt