Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Özel Renk 2011 Ibiza CUPRA !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sağlam pazarlıkla güzel indirimler yapıyorlar bende alırken 3000TL düştüler aynı gün teslim alan bir diğer müşteriye göre ve adam önümde benden 3000TL fazla para saydı benimle aynı arabayı aldı aynı renk hemde bence seat iyi kar ediyor kimse zararına satmaz 3000TL iniyorsa... ama geçen pazar ibiza 1.6 dizel için takas yapalım diye gittik adamlar pazar günü kapalı bir kişi bile bırakmamışlar nöbetçi

sağlam pazarlıkla güzel indirimler yapıyorlar bende alırken 3000TL düştüler aynı gün teslim alan bir diğer müşteriye göre ve adam önümde benden 3000TL fazla para saydı benimle aynı arabayı aldı aynı renk hemde bence seat iyi kar ediyor kimse zararına satmaz 3000TL iniyorsa... ama geçen pazar ibiza 1.6 dizel için takas yapalım diye gittik adamlar pazar günü kapalı bir kişi bile bırakmamışlar nöbetçi

aracı alırken konuştuğum yetkili bayilere göre kar'ın değiştiğini söledi..ortalam %3-4 kar varmış bi araçtan...ne kadar doğru bilmiyorum ama...pazar günü kapalı olmaları ilginç ..burda her bayi pazar günü açık....mutlaka bir yetkili nöbetçi olarak kalıyor..

Ben extra renk farkı ve sonradan yapılan eklemeler ile yaklaşık 51.000tl ye mal ettim şu anki halini, hepiniz benden daha uyguna sahip olmuşsunuz...

aracı alırken konuştuğum yetkili bayilere göre kar'ın değiştiğini söledi..ortalam %3-4 kar varmış bi araçtan...ne kadar doğru bilmiyorum ama...pazar günü kapalı olmaları ilginç ..burda her bayi pazar günü açık....mutlaka bir yetkili nöbetçi olarak kalıyor..

Karları en az %10.

Kendisi çok akıllı bir bayan olsa gerek.
Sıfırının 47.500TL olduğu aracın 2. elinde 48.000.
Herkes çok akıllı keşke bende bu kadar akıllı olsam.
Boca alan bir bayani da tanimak isterim dogrusu :) Zaten erkek zevklerine merakli olan kadinlar(futbolla ilgilenenleri haric) her zaman cekici gelmistir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt