Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Özel Renk 2011 Ibiza CUPRA !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla bende bayıldım param olsa bende hemen alırım

sahibindene o bölümü ilk sen oluşturdun wayy be =D ucuza veriosun kardeş?

hayırlı satışlar, 8k kmde sattığınıza göre umarım çok daha iyi bir araca geçeceksiniz..

Ben zarar etmeseydim bende satıcaktım ama malesef sizin gibi şanslı değilim ben 53bin TL ye aldım Araba tr de yoktu daha. 46 bin tl ye almş olsam suan bnmkide satılıktı...

Hayırlı satışlar. Yazmanızın sakıncası yoksa, hangi aracı almayı düşünüyorsunuz sattıktan sonra?
BMW marka araç almayı düşünüyorum. Ben atmosferik otomobil seviyorum.
hayırlı satışlar, 8k kmde sattığınıza göre umarım çok daha iyi bir araca geçeceksiniz..
Benim için daha uygun bir araç diyebilirim. Teşekkürler.
Ben zarar etmeseydim bende satıcaktım ama malesef sizin gibi şanslı değilim ben 53bin TL ye aldım Araba tr de yoktu daha. 46 bin tl ye almş olsam suan bnmkide satılıktı...

Bende özel renk vs. extraları ile 50 lere a yakın bir rakama geldi zaten... o yüzden benimde zararım büyük. Alacak kişi gerçekten büyük karda olacak.

bu arabayı neden herkes farklı fiyatlara almış TR de olmadıgı zamanlarda tutturabildiği fiyata mı verdi ne yaptı bayiler

bu arabayı neden herkes farklı fiyatlara almış TR de olmadıgı zamanlarda tutturabildiği fiyata mı verdi ne yaptı bayiler

araç ilk geldiğinde 53700 tl idi..daha sonra seat indirime gitti tüm modellerde...fiyat 46000 tl ye düştü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt