Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 Montajı

hayırlı olsun :) sende tam uyumlu çalışıyor diye düşünüyorum. RCD 310 ile 510'nun direksiyon düğmeleri aynı çünkü:)
güle güle kullan.

rcd310 ve rcd510 yuvaları birebir.. sorun çıkarcağını düşünmüyorum.. İnşallah sorun çıkarmaz ve şu açılışta Seat yazılışı bende de olur :) Çok tatlı duruyor :)

serviste rcd510'u takamamışlar.. teyp hafif dışarda duruyormuş ve ufak bir yerin kesilmesi lazımmış galiba.. 2 gibi aracımı alıcam bu dışarda kalma konusunda fikri olan yada bilgisi olan arkadaşlar var mı? neden olabilir.?

serviste rcd510'u takamamışlar.. teyp hafif dışarda duruyormuş ve ufak bir yerin kesilmesi lazımmış galiba.. 2 gibi aracımı alıcam bu dışarda kalma konusunda fikri olan yada bilgisi olan arkadaşlar var mı? neden olabilir.?

evet hafıza kartı yuvası içeri girmediğinden ufak bir yerinin kesilmesi gerekiyor...
en azından makyajsızlarda durum öyleydi.

ustalık gerektiren birşey mi.. veya kesilen yerin bi işlevi var mı? sınavlarım bittikten sonra halletmek istiyorum şu işleri..!

Benim bu teyp ile ilgili birkaç sorum olacaktı.
Gelmek üzere olan aracıma bu teybi almak istiyorum. Net üzerinde 600 tl ye bosch marka temiz cihazlar mevcut. Anladıgım kadarıyla montajında ve uyumunda problem yok. Benim sorularım şunlar.

1-Optik park sistemi çalışıyormu (kamera değil animasyon şeklindeki park sensörü,scirocco veya golf lerdeki gibi)
2-Bluetooth özelliği rcd 310 daki gibi aynen rcd 510 da da kullanılıyormu(tuş işlevi , tel çalınca radyonun sesini kısması vb gibi)
3-Alacagım cihazı taktırdım diyelim, bu durumda garanti bozulurmu?
4-Cihazı kaskoya nasıl işleticez, elimizde fatura olmayacak çünkü cihaz 2. el ve biçogu faturasız satılıyor.
5-usb girişi çalışmaya devam ediyormu

Benim bu teyp ile ilgili birkaç sorum olacaktı.
Gelmek üzere olan aracıma bu teybi almak istiyorum. Net üzerinde 600 tl ye bosch marka temiz cihazlar mevcut. Anladıgım kadarıyla montajında ve uyumunda problem yok. Benim sorularım şunlar.

1-Optik park sistemi çalışıyormu (kamera değil animasyon şeklindeki park sensörü,scirocco veya golf lerdeki gibi)
2-Bluetooth özelliği rcd 310 daki gibi aynen rcd 510 da da kullanılıyormu(tuş işlevi , tel çalınca radyonun sesini kısması vb gibi)
3-Alacagım cihazı taktırdım diyelim, bu durumda garanti bozulurmu?
4-Cihazı kaskoya nasıl işleticez, elimizde fatura olmayacak çünkü cihaz 2. el ve biçogu faturasız satılıyor.
5-usb girişi çalışmaya devam ediyormu

1- optik park sistemi çalışması için aracınızda optik park sistemi olması lazım eğer varsa çalışır.
2- Bluetooth kiti varsa eğer oda çalışır.
3- Garanti bozulmasını gerektirecek bir durum yok fakat servisle konuşun bi.. Servisin insiyatifine kalmıştır. Sonuçta orjinal teyp.
4. bunun cevabını başka bir konuda vermiştim.
5. USB girişi çalışmaya devam ediyor.

Teşeşkkür ederim tekrardan çerçeve için, tam oturdu yerine;)

Cercevenin ankara dogusta makyajsiz kasanin orjinal gogus rengi olan kuyruklu yildiz grisi(bd) koduyla gozukuyor ve bu renkte rcd510a uygun cerceve gozukmuyor bana istanbulda hazir bulunan gumus renk(makyajli kasanin rengi)siparisi verip boyatmami tavsiye ettiler siz nasil buldunuz bu cerceveyi?bilen arkadaslar varsa onlardanda yardim bekliyorum

Cercevenin ankara dogusta makyajsiz kasanin orjinal gogus rengi olan kuyruklu yildiz grisi(bd) koduyla gozukuyor ve bu renkte rcd510a uygun cerceve gozukmuyor bana istanbulda hazir bulunan gumus renk(makyajli kasanin rengi)siparisi verip boyatmami tavsiye ettiler siz nasil buldunuz bu cerceveyi?bilen arkadaslar varsa onlardanda yardim bekliyorum

Boyatma işine de bi ısınamadım. Başka servislere sordunuz mu? ya da sipariş geçme ihtimalleri olabilir.

Boyatma işine de bi ısınamadım. Başka servislere sordunuz mu? ya da sipariş geçme ihtimalleri olabilir.
şimdi şöyle oldu aracın plakasından özelliklerine bakıyorlar orda göğüsün rengi BD koduyla ifade edilmiş RCD nin gireceği çercevelerinin 3 rengi var biri gümüş biri gri biride koyu gri diye geçiyor ama kodları farklı benim koddan yok onlarında bana dediğin istersen gri istersen koyu gri siparişi veririrz ama almanya siparişi olur 20 güne gelir ayrıca renk tonları nasıldır bilmiyoruz resimi falan göremiyorlar onun için istersen bekleme istanbulda gümüş varmış onu sipariş geçelim boyatırsın dediler bende sizlere soruyorum işte

Geri
Üst Alt