Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 Montajı

bluetooth yoksa gerek de yok :) Ozan şimdi alışverişte sadece RCD510la kurtarıyorsun, evlenince daha sıkılarına hazırlan :p elimin çok sıkı olmasına rağmen benim her ay verdiğim tutarlarla rahat senede eli ayağı düzgün binilesi 2-3 araba alınır puhaha

abicim doğru diyorsun valla ben de ondan korkuyorum açıkcası :D

bende sahibinden.com'dan 600tlye aldım bayramdan sonra elime geçer sanırım.. Aracım bu ay sonunda geliyor servisten çıkmadan taktırırım büyük ihtimalle...

Navigasyon yuklu mu geliyor bunlarda peki ikinci el de alinsa?

navigasyon yüklü değildir.. navigasyon RNS510 yada RNS310 modellerde vardır.. Ama Ender Elektronik'te navigasyon yüklenebiliyor.. Ama pahalı biraz navigasyon eklemesi.. 1500 lira civarı olsa.. Az biraz daha ekleyip RNS510 almak daha mantıklı bana göre...

bluetooth kiti de 700-1100 lira arasında... Rehber aramalar bilgi ekranından görünebiliyor..

navigasyon yüklü değildir.. navigasyon RNS510 yada RNS310 modellerde vardır.. Ama Ender Elektronik'te navigasyon yüklenebiliyor.. Ama pahalı biraz navigasyon eklemesi.. 1500 lira civarı olsa.. Az biraz daha ekleyip RNS510 almak daha mantıklı bana göre...

bluetooth kiti de 700-1100 lira arasında... Rehber aramalar bilgi ekranından görünebiliyor..
Saolasin Murat, dedigin daha mantikli..

ama ben rcd510 alıyorum şimdilik dvd kullanmıyorum.. çok fazla cd değiştirmek yerine kart okuyucu yada 6 cdyi birden takarım.. yeterli şimdi benim için abi.. :) sahibindende bugün aldım araç geldiğinde takıcam..

ama ben rcd510 alıyorum şimdilik dvd kullanmıyorum.. çok fazla cd değiştirmek yerine kart okuyucu yada 6 cdyi birden takarım.. yeterli şimdi benim için abi.. :) sahibindende bugün aldım araç geldiğinde takıcam..

Ben olsam o arabaya bir navigasyonlu bir de bluetoothlu modeli alirdim almisken tam olsun..ama almissin..navigasyon istemem dersen gayet yeterli bence..

RCD 510'nun iki avantajı var. bir araca görsellik katıyor, ikincisi kart desteği sayesinde cd derdinden kurtuluyorsunuz. İstanbulu bilmem ama ben Ankarada birgün bile dvd izleyecek vakit bulamam Ankarada:)

bende sahibinden.com'dan 600tlye aldım bayramdan sonra elime geçer sanırım.. Aracım bu ay sonunda geliyor servisten çıkmadan taktırırım büyük ihtimalle...

hayırlı olsun :) sende tam uyumlu çalışıyor diye düşünüyorum. RCD 310 ile 510'nun direksiyon düğmeleri aynı çünkü:)
güle güle kullan.

Ben olsam o arabaya bir navigasyonlu bir de bluetoothlu modeli alirdim almisken tam olsun..ama almissin..navigasyon istemem dersen gayet yeterli bence..

RCD510'u bi arkadaşın sciroccosunda kurcalamıştım hoşuma gitmişti ilerleyen zamanlarda gerekli görürsem bluetooth kitini takarım.. DVD yada navigasyonu pek gerekli görmüyorum.. Telefonumda navigasyon var zaten ve istanbul'un işim düşen birçok yerini biliyorum artık :) o yüzden ihtiyacım olmuyor.. Babamın arabasında navigasyon var ama hiç kullanmadık :)

Geri
Üst Alt