Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 Montajı

nasıl yaa hala vermedin mi yoksa siparişini:D
şu resme bakıpta almadıysan yazıklar olsunpuhaha acaba ibizaya da olur mu onu düşünüyorum ben:)
bu arada hayırlı olsun, 10 numara olmuş..

20102010010.jpg

kardeşim benim halimden en iyi anlayanlardan biri sen olmalısın:)

dışarı bir çıkıyoruz alışverişe evlilik hesabı, 2-3 tane RCD510 bırakıp dönüyoruz :D

senın araba satılmıcaksa o dıger ılandakı alınmalı ozan kacırma bence =) bide göğsü komple sıyaha boyattın mı of of =)

valla bir süre satılmayacak daha Can'ım ama işte malum, sağıma soluma kıpırdıyamıyorum, fırsat buldukça benzin alıyorum okadar :D

kardeşim benim halimden en iyi anlayanlardan biri sen olmalısın:)

dışarı bir çıkıyoruz alışverişe evlilik hesabı, 2-3 tane RCD510 bırakıp dönüyoruz :D

walla haklısın o konuda, bişey diyemiyorum:D
en olmadı yap düğünü altınları bozdurur alırızpuhaha

bluetooth yoksa gerek de yok :) Ozan şimdi alışverişte sadece RCD510la kurtarıyorsun, evlenince daha sıkılarına hazırlan :p elimin çok sıkı olmasına rağmen benim her ay verdiğim tutarlarla rahat senede eli ayağı düzgün binilesi 2-3 araba alınır puhaha

hmm bluetooth yoksa bu ünitenin benim için çok avantaji yok görsel zenginlik katmaktan başka...
fiyatı uygun olduğu için düşündüm önce ama almişken bluetooth'u olan bir cihaz da almak lazim..
peki standart ana üniteye göre ses kalitesinde değişme oldu mu? olumlu ya da olumsuz?

hmm bluetooth yoksa bu ünitenin benim için çok avantaji yok görsel zenginlik katmaktan başka...
fiyatı uygun olduğu için düşündüm önce ama almişken bluetooth'u olan bir cihaz da almak lazim..
peki standart ana üniteye göre ses kalitesinde değişme oldu mu? olumlu ya da olumsuz?

aslına bakarsan sorduğun iki sorunun da (ses kalitesi ve bluetooth) cevabı konunun önceki mesajlarında var, tembellik mi var sende:D
ses biraz daha netleşti diyebilirim.

valla işte olduğum için arada bir bakabiliyorum buraya sayfa sayfa okuyacak vakit olmuyor..akşam da eve gelince pc yi açmiyorum bile =)

Geri
Üst Alt