Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Pasta+Cila+Boya Koruma

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında aykutx tarafından paylaşıldı.

1. aykutx

aykutx SCW Üyesi

92
    22
    8
    Dün aslanıma pasta, çift kat cila ve boya koruma yaptırdım. Bir haftasonra bir kat daha boya koruma atıcaz. Usta işi gerçekten iyi biliyor yıllardır bu işi yapan biri. İşlem sırasında ustayı kafaladım ve SCW ye özel bir indirim kaptım. Sıkı durun Pasta+Cila+Boya koruma SCW ye özel 50 TL fiyat :) Kullanılan malzemede oldukça iyi. Akşam acele ile arabayı alırken cep telefonunu alamadım arkadaşlar. Bu akşam önünden geçerken alıp konuyu güncellerim. Yer İstanbul Anadolu Yakası İdealtepe.

OnurGungor ve Küheylan bunu beğendi.
  2. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    50 TL iyiymiş :) bekliyoruz

3. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    50tl deli bir rakam oldukça iyi. bunun son geçerlilik tarihi nedir?

4. taniverson

taniverson SCW Üyesi

562
    101
    43
    Valla istanbula gelesim geldi fiyatı duyunca ;)) Süper kaçırmayın arkadaşlar...

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    iyi de kullanılan ürün nedir ama onuda bilelim sonra astarı yüzünden pahalıya gelmesin. gerçi ben c.tesi günü yaptırdım da düşünen arkadaşlara bilgi olsun

6. Turhal

Turhal SCW Üyesi

695
    135
    43
    harbiden iyiymiş...
    50 tl"ye burda ayakkabı boyuyolar :D

7. aykutx

aykutx SCW Üyesi

92
    22
    8
    Ben siyah arabama kullanabiliyorsam ürünler o kadar kötü olmamalı dimi :). Ek olarak pasta'nın en pahalısı bile yapılan işleme göre çerez parası. İsterseniz güvendiğiniz markayı alın yanınızda götürün orda bir sorun olmaz. Kullandığı pasta pudralı cinsten bildiğim kadarı ile en makbulü bunlar. üç kalınlıkta vardı ben en incesi ile çektirdim. Hepsinde aynı marka ürünü kullandı ve iyi olduğu konusunda çok iddalıydı açıkcası herhangi bir çakallık yapmamış olması ve her safhada bana bilgi vermesi dürüstlüğüne inanmama sebep oldu. Tanımam etmem adamla yarım saatte muhabbeti koyduk. Temiz yüzlü biri. Daha önce sonax ta ve yetkili servislerde çalışmış. Bu arada normalde sadece pasta ve cilayı 150 TL ye yapıyor :) SCW ye bu şekilde ayarladık

Bunu beğendi. habildinar bunu beğendi.
  8. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    iyimiş. o zaman yaptıracak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun :) ;)

9. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    50 tlye polish+boya koruma rüya fiyatta bir yanlışlık olmasın.Bence boya koruma diye all in one polishten yapmasınlar?

Bunu beğendi. aybarsdnr bunu beğendi.
  10. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    gercekten cok ıyı fıyatmısta sonra bas agrıtcak bısı olmasın nerede ıdealtepede burası ?

Sayfayı Paylaş