Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta+Cila+Boya Koruma

aykutx

Kayıtlı Üye
Dün aslanıma pasta, çift kat cila ve boya koruma yaptırdım. Bir haftasonra bir kat daha boya koruma atıcaz. Usta işi gerçekten iyi biliyor yıllardır bu işi yapan biri. İşlem sırasında ustayı kafaladım ve SCW ye özel bir indirim kaptım. Sıkı durun Pasta+Cila+Boya koruma SCW ye özel 50 TL fiyat :) Kullanılan malzemede oldukça iyi. Akşam acele ile arabayı alırken cep telefonunu alamadım arkadaşlar. Bu akşam önünden geçerken alıp konuyu güncellerim. Yer İstanbul Anadolu Yakası İdealtepe.

50tl deli bir rakam oldukça iyi. bunun son geçerlilik tarihi nedir?

Valla istanbula gelesim geldi fiyatı duyunca ;)) Süper kaçırmayın arkadaşlar...

iyi de kullanılan ürün nedir ama onuda bilelim sonra astarı yüzünden pahalıya gelmesin. gerçi ben c.tesi günü yaptırdım da düşünen arkadaşlara bilgi olsun

harbiden iyiymiş...
50 tl"ye burda ayakkabı boyuyolar :D

Ben siyah arabama kullanabiliyorsam ürünler o kadar kötü olmamalı dimi :). Ek olarak pasta'nın en pahalısı bile yapılan işleme göre çerez parası. İsterseniz güvendiğiniz markayı alın yanınızda götürün orda bir sorun olmaz. Kullandığı pasta pudralı cinsten bildiğim kadarı ile en makbulü bunlar. üç kalınlıkta vardı ben en incesi ile çektirdim. Hepsinde aynı marka ürünü kullandı ve iyi olduğu konusunda çok iddalıydı açıkcası herhangi bir çakallık yapmamış olması ve her safhada bana bilgi vermesi dürüstlüğüne inanmama sebep oldu. Tanımam etmem adamla yarım saatte muhabbeti koyduk. Temiz yüzlü biri. Daha önce sonax ta ve yetkili servislerde çalışmış. Bu arada normalde sadece pasta ve cilayı 150 TL ye yapıyor :) SCW ye bu şekilde ayarladık

Ben siyah arabama kullanabiliyorsam ürünler o kadar kötü olmamalı dimi :). Ek olarak pasta'nın en pahalısı bile yapılan işleme göre çerez parası. İsterseniz güvendiğiniz markayı alın yanınızda götürün orda bir sorun olmaz. Kullandığı pasta pudralı cinsten bildiğim kadarı ile en makbulü bunlar. üç kalınlıkta vardı ben en incesi ile çektirdim. Hepsinde aynı marka ürünü kullandı ve iyi olduğu konusunda çok iddalıydı açıkcası herhangi bir çakallık yapmamış olması ve her safhada bana bilgi vermesi dürüstlüğüne inanmama sebep oldu. Tanımam etmem adamla yarım saatte muhabbeti koyduk. Temiz yüzlü biri. Daha önce sonax ta ve yetkili servislerde çalışmış. Bu arada normalde sadece pasta ve cilayı 150 TL ye yapıyor :) SCW ye bu şekilde ayarladık

iyimiş. o zaman yaptıracak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun :) ;)

50 tlye polish+boya koruma rüya fiyatta bir yanlışlık olmasın.Bence boya koruma diye all in one polishten yapmasınlar?

gercekten cok ıyı fıyatmısta sonra bas agrıtcak bısı olmasın nerede ıdealtepede burası ?

Geri
Üst Alt