Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta+Cila+Boya Koruma

Evet buluşma yapılan yerine yakın. meguiars marka malzeme kullanıyor usta.

Ben istedim ikinci boya korumayı. İsterseniz pastayı çektirip bıraktırabilirsinizde tercih sizin :)

Aykut yanlış anlama ama ilk soyleyecegını en sona bırakmıssın.Burada herkes aracıyla az cok ılgılenıyor.Boya koruma işlemi yanlış kişilerin ellerinde facia ile sonuçlanabilir.Bir yer tavsiye edecegimiz zaman güvenirlik ön planda olması gerekir.Bende mevcut bulunan ürünlerin resimlerini sizinle paylaşırım.Benim kişisel gorusum 50 tlye boya koruma yapılamayacagı yonundedir.
50 tlye pasta yapılır.Boya koruma yapılmaz.Başından itibaren bunu anlatmaya çalışıyorum.

Evet buluşma yapılan yerine yakın. meguiars marka malzeme kullanıyor usta.

Meguiars marka kullanan kiş 50 tlye pasta yapmaz.Meguıars fiyatları bıraz yuksektır.Bır araca tahmını olarak 200 ml cıvarı urun gıtmrktedır.(Aracın boyutuna gore artı eksı olabılıyor.)250 gr olarak satılan M105 alsanız sıze gelecegı rakam 30 tldır.20 tl ıcın o kadar ugrasmaz gıder 15 dakıkada ıkı araba yıkar yıne aynı parayı kazanır.

Benım resımden gordugum şişenin dışınıda alsa Vırtus dıye bır marka var onu kullandıgına daır bır ızlenım oluştu.

Birincisi konuyu açtığıma pişman oldum :)
İkincisi burdaki herkes kadar hatta fazla olma ihtimali yüksek bende arabama çok düşkünüm.
Üçüncüsü ben bu adamı tanımam etmem ona hayır işlemiyorum size faydası dokunsun istiyorum. Bana zerre faydası olmayan bir durum. (Ki hiç bir şekilde olamaz.)
öncesi sonrası dediniz gösterdim, marka dediniz sordum öğrendim yazdım, neler yapıldığını bir bir anlattım :). Yemin ediyorum yoruldum. Forumda aktif olmak sizin için bir şeyler yapmak zormuş arkadaşlar.

Birincisi konuyu açtığıma pişman oldum :)
İkincisi burdaki herkes kadar hatta fazla olma ihtimali yüksek bende arabama çok düşkünüm.
Üçüncüsü ben bu adamı tanımam etmem ona hayır işlemiyorum size faydası dokunsun istiyorum. Bana zerre faydası olmayan bir durum. (Ki hiç bir şekilde olamaz.)
öncesi sonrası dediniz gösterdim, marka dediniz sordum öğrendim yazdım, neler yapıldığını bir bir anlattım :). Yemin ediyorum yoruldum. Forumda aktif olmak sizin için bir şeyler yapmak zormuş arkadaşlar.

Sana karşı içimizde hiçbir kötülük art niyet yok.İyi niyetin ve düşüncelerin için tşk ederim.Sen adamı tanımadıgın için kişiliğini karakterini vs bilmediğin için bazı konular daha çok ön plana çıkıyor.İçimizden biri gitse aracın başına birşey gelse sorumluluk alır mı? veya 50 tlye anca bu kadar mı oluyor deyıp kenara mı çekilir.

Yıllardır tanıdıgım alışveriş yaptıgım bir arkadaşım var.Burada bazı arkadaşlara tavsiye ettim.Bir arkadaşta bir sorun yaşadı.(her ne kadar telafı sorumlulugu alsa bazı sıkıntıları oldu)Ben artniyetle yaptıgını düşünmesemde kımseye onermıyorum ve tavsiyede bulunmuyorum.

Geri
Üst Alt