Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Necvox seat dva-939slhd

Bence hiç gerek yok 2.000 TL vermeye max. 1.500 TL'ye dışarıda taktırabilirsiniz.

Herşey çalışıyor.

939HD vw için üretilmiş ilk çıkan sürüm 939SL HD ise seat leon için çıkartılmış yeni sürüm ürün.

Şuanda orjinalliği kaybetmeden multimedya taktıkrak istersen RNS510, RCD510, Necvox DVA939SL HD bu ürünleri seçebilirsiniz.

teşekkür ederim

939HD vw için üretilmiş ilk çıkan sürüm 939SL HD ise seat leon için çıkartılmış yeni sürüm ürün.

z.
ya abi bendeki zaten son sürüm aktepe ile görüştüm bi farkı yok diyor ilk sürümün kutusu zaten kırmzı son sürüm kutu ise farklı renk soketleri tam taktık car audio yazan bi soket boşta kalıo nasıl yapıcam onu

valla bir sürü kablo boşta kalabilir girişler fazla. Elektronik açıdan bi fikrim yok. :( sen nerden ne zaman aldın cihazıı ?? :)

Necvox DVA939SL HD ile ilgili son 3 gündür araştırma yapmaktayım montaj dahil fiyatları değişkenlik göstermekte,bu durumda insan biraz iğrilti olmaya başladı,sonuçta elektronikte 2. elin de riski fazla.Arkadaşlar fiyatı stabil olan ve güvenebileceğimiz bir yer var ise ! yönlendirirmisiniz beni?

Necvox DVA939SL HD ile ilgili son 3 gündür araştırma yapmaktayım montaj dahil fiyatları değişkenlik göstermekte,bu durumda insan biraz iğrilti olmaya başladı,sonuçta elektronikte 2. elin de riski fazla.Arkadaşlar fiyatı stabil olan ve güvenebileceğimiz bir yer var ise ! yönlendirirmisiniz beni?

1,450 TL / 12 taksit aktepesound.com

Aktepeden aldığım necvox bugüne kadar sorunları ile yıldırdı beni ama sanırım bugün tüm dertler bitti gibi. Radyo için cihaz arkasındaki anten girişi, necvox harici daha kuvvetli bir alıcı ile değiştirildi ve radyo performansı kabul edilir kriterlere geldi. Uzaktan kumanda tamamen değiştirildi ve ondaki dert de bitti. Bugün öğle yeni gelen cama yapışan cinste TV anteni ile TV performansı da düzeldi.

1 aydır nerden aldım şu cihazı derken bugün biraz ısınmış oldum. Bu tarz cihazları alırken malesef her şey daha da iyileşmiyor. Kimseye de alın diye tavsiye etmem. Aracı alırken fabrkasyon tercih edenler en doğrusunu yapıyorlar. Sonradan civata sıksan eğreti duruyor.

Radyosu cok guzel cekiyor antepte ben ilk alirken radyo cekmio diye almicaktim ama ayni orjinalindeki gibi cok guzel cekio ama direksiyon kumandasini bi turlu tanitamadim

Geri
Üst Alt