Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Necvox seat dva-939slhd

erim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu teybi kullanan var mı aranızda ?özellikleri çok hoşuma gtti DVD/VCD/CD/MP3/MPEG4/DIVX/CD-R/WMA/JPEG navigasyonu ,televizyon imkanı herşey var . sıfır fiyatı 1.650 tl .. Sizce değer mi nasıl bir cihaz ?
NECVOX-SEAT-LEON-DVA-939SLHD-2-YIL-GARANTILI__39017251_0.jpg

Ekli dosyalar

• NECVOX-SEAT-LEON-DVA-939SLHD-2-YIL-GARANTILI__39017251_0.jpg
    NECVOX-SEAT-LEON-DVA-939SLHD-2-YIL-GARANTILI__39017251_0.jpg
    33.6 KB · Görüntüleme: 168
sıfır fiyatını sana 1,450 TL ye alırız 2 tane kullandım bundan bu haricide 2 toplam 4

nakit alırız dersen 1,350-1,400 TL arasında alabiliriz.

Serbay abi televizyonu falan etkin mi memnun kaldın mı ? Garantisi olucak diymi verdiğin fiyatın birde taksit imkanı olabilir mi ?

ürün sıfır ve garantili aldığım yerden alırız sanada.. TV anteni harici alınıyor bilgin olsun ben güçlendirilmiş TV anteni almıştım 90 TL mi neydi galiba.. k.kartına taksit olayı var vakıfbank, akbank, garanti, yapıkredi kartlarına.. 3 taksite faiz yok digerlerine istersen var link pm atıyorum..

Ben Necvox dva-939 hd kullandım dediğiniz ürünle aynı olabilir veya ufak bir fark olabilir, PATRON un da dediği gibi extradan TV anteni alarak TV izleyebilirsiniz ama pek verimli değil, hareket halindeyken felan zaten izleyemezsiniz aklınızda bulunsun, tabi daha gelişmiş bir sistem varsa orasını bilemem. Cihaz biraz ağır çalışıyo, özelliklerinin çok olmasından olabilir. Aynı zamanda görüntü olarak kesinlikle çok daha hoş duruyo, DVD görüntü kalitesi felanda iyi. herşeyden önce sunduğu özelliklere oranla fiyatı çok yüksek değil :)

gittigidiyor da bi elemanla gorusmustum 2tane alıcagımızı soylemiştim 1000tl ye ayarlamaya calısırım demişti fazla alırsak biraz daha asagılara ceker sanırım fiyatı

ikinci el düşünürseniz 1000tl var tertemiz ikinci el demeye şahit lazım :) ekran etiketi falan hepsi üzerinde

radyo ve tv çok iyi çekmiyor, diğer özellikler gayet başarılı.

navigasyon olayı bu cihazda nasıl acaba hızı falan???ses çıkışları orjinal teyp ten kötü olabilir mi? hareket halindeyken dvd izlenebiliyormu?müzik çalarken navigasyon var mı? veya dvd izlerken navigasyon varmı kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler mi???

serbayın kullandığı cihazı ben almıştım çok memnunum tv hariç diğer özellikleri çok iyi :eek:key:
özellikle navigasyon 10 numara...

Geri
Üst Alt