Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Necvox seat dva-939slhd

Bende osman kardeşimden aldım bakalm gelince takıp nasıl iyimi kötümü paylaşırım...

serbay abi bende bu teyipten kullanmak istiyorum ama araştırtım biraz şimdi ki fiyatları 1750-1850 arasında gidiyor gittigidiyor da 1350 tl artı anten hediyeli diyor ama ürünü kulllanan birisi olarak nasıl buldunuz abi

Ürün çin malı zaten pek bir şey beklemedek doğru değil, benim 1. ürün arıza yaptı garantiden yenisi ile değiştirdiler. Ama sonuçta memnundum şuanda revize edildi zaten biraz daha iyi. :) Zenec biraz pahalı 1.000 TL daha fazla maddi imkanlar el veriyorsa bu markayada bakabilirsin.

arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olucam ama Necvox dva-939 hd kullananlara bişeyler sormak istiyorum bilgilendirebilirlerse seviniirim.
1) radyo çekimi, dvd görüntüsü nasıldır?
2) makyajlı kasa leonun orjinal çerçevesine tam oturmakta mıdır? baska bir aparata ihtiyac var mı?
3) navigasyonundan memnunmusunuz?
4) ses performansı orjinal teyple aynı mı? artıları eksileri nelerdir?
son olarakta 2. el 600 TL civarı parayı hak eder mi? cvplar için şimdiden cok teşekkürler

1) radyo çekimi orjinalin eline su dökemez, ekstra yükseltici ile orjinale biraz yaklaşıyor. DVD görüntü başarılı.
2) makyajlı 2010 sonrası çerçeveye birebir uyar tam oturur, başka aparata gerek yok.
3) navigasyon bu tarz cihazların hepsinde aynı mantıkta, bu cihazdakini ben başarılı buluyorum.
4) ses performansı sadece cihazla orjinal halini koruyamıyor, ben 3 senedir kullanıyorum orjinal hali ses kalitesi çok daha başarılı ama necvox de kötü değil.
Son olarak da 600TL temiz bişey bulduysan bence değer, keşke ben de 2. el alsaydım:(:(

cevaplarınız için teşekkürler rcd 510 a 500 tl civarı vermektense böyle navigasyonlu bir cihazı 600 tl ye almak daha mantıklı

seat servisinde 2000tl takıyolar geri görüş kamerası dahil

Geri
Üst Alt