Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Necvox seat dva-939slhd

serbayın kullandığı cihazı ben almıştım çok memnunum tv hariç diğer özellikleri çok iyi :eek:key:
özellikle navigasyon 10 numara...
yani ses sistemi duruşu falan da iyi diyosun demi yusuf...benim araç makyajsız uyar mı acaba kablo kesme falan gerekir mi???yoksa direk soketleri tak çalıştır mı?direksiyon kumandaları da çalışıyormu bunları öğrenmek zorundayım çünkü artvinde o cihazı sadece ben takabilirim...

ses kumandası çalışıyor kablo kesip biçmeye gerek yok direk socetli tak-çıkart. makyajsızada uyar

Geçen gün İzmir MBU bayisine gittim araç aksesuar bölümünde necvox un teybini isteğe üzere 2000 tl ye takıyorlar .Bu markayı her bayi mi takıyor anlamadım serviste taktıran var mı ?

direksiyon kumandasını tanıtamadım bide ekrandaki vw amblemini seat yaptım ama dvd geçişlerde veya radio geçişlerinde vw amblemi yine çıkıo bluettoth çalıştıramadım kullananlar bi yardım etsin yaw :)

Necvox tarzı bir cihaz alınırsa bence anten sistemi komple çöpe gitmeli. Necvox anten sisteminin kesinlikle başarısız olduğunu ve şu ana kadar çözüm bulamadığını itiraf ediyor zaten. Sadece necvox değil, bu tarz bir çok markada aynı sorun var. Bizim araçlara uygun bir uydu anten sistemini bulmadığımız sürece bu tarz cihazları sadece kapalı iken seveceğiz. Bluetooth çok başarılı değil, cylon denedim BT çok ama çok başarılı idi, navigasyonu da necvoxden çok daha iyiydi ama radyo ve TV olayı tamamen yok denebilirdi o yüzden necvoxe geçtim. Anten yüzünden yine de mutsuzum.

Arkadaşlar Multimedya &Navigasyon sisteminden bende taktırmayı arzuluyordum ama forumda pekte sistemlerle ilgili güzelşeyler yazılmamış,özetlemek gerekirse seat leon için hangi marka takılmalı?

Geçen gün İzmir MBU bayisine gittim araç aksesuar bölümünde necvox un teybini isteğe üzere 2000 tl ye takıyorlar .Bu markayı her bayi mi takıyor anlamadım serviste taktıran var mı ?

Bence hiç gerek yok 2.000 TL vermeye max. 1.500 TL'ye dışarıda taktırabilirsiniz.

peki serbay parça atlatmada çalışıyor mu???

Herşey çalışıyor.

bide 939sl hd ile 939 hd aynımı yoksa farklımı

939HD vw için üretilmiş ilk çıkan sürüm 939SL HD ise seat leon için çıkartılmış yeni sürüm ürün.

Arkadaşlar Multimedya &Navigasyon sisteminden bende taktırmayı arzuluyordum ama forumda pekte sistemlerle ilgili güzelşeyler yazılmamış,özetlemek gerekirse seat leon için hangi marka takılmalı?

Şuanda orjinalliği kaybetmeden multimedya taktıkrak istersen RNS510, RCD510, Necvox DVA939SL HD bu ürünleri seçebilirsiniz.

Geri
Üst Alt