Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motordaki Audi logolu kol ne işe yarar

• Konbuyu başlatan guner79
  • Başlangıç tarihi
Yapılan yorumlar konuyla alakasız arkadaşlar..Sadece Murat Şener konu hakkında resim,yorum paylaşmış..Konu açan arkadaşa saygısızlık etmeyelim lütfen..!

Başka bir konuda devam eden muhabbet buraya taşmış bunda bi saygısızlık göremiyorum ben Sezgin..

en başta bizim yaptıgımızda yorumda gayet acıklayıcı sezgin kardeşim :seat

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
arkadaşlar sabretim okadar ama bu saygızılığa dayanamam forumdan ayrılıyorum herşey için teşekürker

arkadaşlar sabretim okadar ama bu saygızılığa dayanamam forumdan ayrılıyorum herşey için teşekürker

Güner bey bu formdaki üyeler aile gibiyiz samimiyetten ötürü konu dağılabiliyor farklı konudan sizin gibi açılan konulara taşınıyor..Ancak mevcut açılan her konu içerisinde sorulan suallere öyle yada böyle cevap verilir..Görüldüğü üzere sizinde açmış olduğunuz başlığın cevabı verilmiştir..Samimiyete dayanarak yapılan konuşmaların sizi rahatsız ederek saygısızlık olarak değerlendirilmesi üzücü..Siteden ayrılmanıza üzülürüm..Üzülürüm çünkü bizler sadece üye değil bilakis birer abi kardeş dost olarak görür herkes herkesin derdi ile ilgilenir bunu görmeden bu samimiyeti anlamadan bizleri yanlış değerlendirmenize üzülürüm..Ekbette takdir sizin ama yanlış yorumluyorsunuz biliniz...

Güner Abiyle görüştüm şimdi yanlış Anlaşılanı düzelttim kendisi Bizimle ve forumda..

Cordobasınada uzunca bi süre SCW stickerıyla "pinmeye" devam edecek ssıkıntı yok arkadaşlar.

@guner79 abi Hala aracının garajıyla uğraştığından kendisine kolay gelsin diyorum :eek:key:

Güner Abiyle görüştüm şimdi yanlış Anlaşılanı düzelttim kendisi Bizimle ve forumda..

Cordobasınada uzunca bi süre SCW stickerıyla "pinmeye" devam edecek ssıkıntı yok arkadaşlar.

@guner79 abi Hala aracının garajıyla uğraştığından kendisine kolay gelsin diyorum :eek:key:

Selçuk kerdeşimin dediği gibi yanlış anlaşılma oldu sorun yok yalnız sticker hala yok admin ile görüştüm iki kere gönderdiğini söyledi yarın ilk işim kargoya sormak gelirken daha yapıştırıcam herkeze selamlar.

Selçuk kerdeşimin dediği gibi yanlış anlaşılma oldu sorun yok yalnız sticker hala yok admin ile görüştüm iki kere gönderdiğini söyledi yarın ilk işim kargoya sormak gelirken daha yapıştırıcam herkeze selamlar.

Abi gelmezsede o iş bende merak etme kendi elcağızlarımla yapıştırıcam senin siyah canavara allah uzunca bir süre ağız tadıyla binmek nasip etsin..
saygılar..

Geri
Üst Alt