Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motordaki Audi logolu kol ne işe yarar

• Konbuyu başlatan guner79
  • Başlangıç tarihi
ne kol muhabbetiymiş ama 2 günde yer yerinden oynamış:)

Selçuk kerdeşimin dediği gibi yanlış anlaşılma oldu sorun yok yalnız sticker hala yok admin ile görüştüm iki kere gönderdiğini söyledi yarın ilk işim kargoya sormak gelirken daha yapıştırıcam herkeze selamlar.

Güner abi Selçukla görüşmüşsün sözümüz birdir..Bizi anladığına göre sorun yok demektir..İlk fırsatta da seni buluşmalarda görmek muhabbet etmek daha yakinen tanımak isteriz...Anlayışın için teşekkür ederiz:)

Güner abi Selçukla görüşmüşsün sözümüz birdir..Bizi anladığına göre sorun yok demektir..İlk fırsatta da seni buluşmalarda görmek muhabbet etmek daha yakinen tanımak isteriz...Anlayışın için teşekkür ederiz:)
En kısa zamanda buluşmak üzere iyi geceler herkeze

konu tatlıya bağlanmış geç okudum malum online sürem biraz azaldı bu aralar, şunu unutmayalım konuları sıkılmadan takip edebiliyorsak arada yazılan sizin deyiminizle"geyik"lerdir ama aşırıya kaçmadığı sürece günercim sahsına yapılmış bir saygısızlık olarak alma lütfen bizi daha yakından tanıdıkça bana hak vereceksin bu arada şu kazımı evlendirirsek herşey normale girer

konu tatlıya bağlanmış geç okudum malum online sürem biraz azaldı bu aralar, şunu unutmayalım konuları sıkılmadan takip edebiliyorsak arada yazılan sizin deyiminizle"geyik"lerdir ama aşırıya kaçmadığı sürece günercim sahsına yapılmış bir saygısızlık olarak alma lütfen bizi daha yakından tanıdıkça bana hak vereceksin bu arada şu kazımı evlendirirsek herşey normale girer
al ha ihale bana kaldı :D sen bana 2000 -2500 tl lik iş ayarla istanbulda hemen evleneyim
:)

la ne arkası adam yakalarsa furacak bizi sen çamaşır sticker peşin desin ölünce neremize yapıştıracan puhahapuhaha

La paşa ne adamsın biz burda Güner abinin gönlünü hoş edelim diye kazındık durduk sen dip yapmışsın..Güner abi gelde yazma şimdi buna..sonra konular gümlüyor:))) Hakkını helal et [MENTION=25659]guner79[/MENTION]

La paşa ne adamsın biz burda Güner abinin gönlünü hoş edelim diye kazındık durduk sen dip yapmışsın..Güner abi gelde yazma şimdi buna..sonra konular gümlüyor:))) Hakkını helal et @guner79

:D :D konu yeterki kazım abiye bağlasın bağlayanda paşaa abi olsun paşa paşa bağlasın ohooo :eek::eek:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt