Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motordaki Audi logolu kol ne işe yarar

• Konbuyu başlatan guner79
  • Başlangıç tarihi
yenge dirift ci yanii paşamm ben daha evlenmedim hanım hakkında bişey diyemiyorum :D [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] bilir :D

Gardas doktor olanla mühendis olanın söförlüğü yok..Avukat olanın şöförlüğü iyi arabasınıda ben aldım Fiesta biniyor..ama sen avukatı elediğin için bu konudada şansın yok gardas:)

hakkaten sans yokk :D [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]ye desem ne avukatlar ne ögretmenler bulurdu bana :D o koleksiyon tarumar edilecekk :D :D

Bak yine KAYSERİ ayağı çekiyorsun:)
O zaman bana değil çöllüye söyleceksin...Bakalım ne diyor:))
O koleksiyona eli değen vurulacak arkadaş puhahapuhaha [MENTION=23533]kaanoksuz[/MENTION] [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=25240]arthur[/MENTION]

Bak yine KAYSERİ ayağı çekiyorsun:)
O zaman bana değil çöllüye söyleceksin...Bakalım ne diyor:))
O koleksiyona eli değen vurulacak arkadaş puhahapuhaha @kaanoksuz @Çöllü @arthur
kardeş o keloksiyon dagılacak o kadar [MENTION=23533]kaanoksuz[/MENTION] [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=22199]tugra kazım[/MENTION] dagıtacaz

Geri
Üst Alt