Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motordaki Audi logolu kol ne işe yarar

• Konbuyu başlatan guner79
  • Başlangıç tarihi
Bak yine KAYSERİ ayağı çekiyorsun:)
O zaman bana değil çöllüye söyleceksin...Bakalım ne diyor:))
O koleksiyona eli değen vurulacak arkadaş puhahapuhaha @kaanoksuz @Çöllü @arthur
kardeş o keloksiyon dagılacak o kadar [MENTION=23533]kaanoksuz[/MENTION] [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=22199]tugra kazım[/MENTION] dagıtacaz

Ben fgirmem Hacı bu işe sağı solu belli olmaz bunların geldiği yerde ata ters biniyor insanlar :D
kardeş ben de o yüzden cesaretliyim zaten aynı soydanız nede olsa .deli deliyi görünce sopasını saklar misali. ama olmadı senin de katılmaz lazım ki el birligiyle emellerimize ulaşalım:D:D:nos

Yapılan yorumlar konuyla alakasız arkadaşlar..Sadece Murat Şener konu hakkında resim,yorum paylaşmış..Konu açan arkadaşa saygısızlık etmeyelim lütfen..!

Yapılan yorumlar konuyla alakasız arkadaşlar..Sadece Murat Şener konu hakkında resim,yorum paylaşmış..Konu açan arkadaşa saygısızlık etmeyelim lütfen..!

Sezgin ortada bir hata görmüyorum sen görüyor olsan bile uyarıyı yaparken takındığın üslup hiç hoş değil...Bizler herdaim sitede online olmaya çalışan gerek buluşmalarda gerekse site içerisinde gereken özeni göstermeye çalışan kişileriz..Aktif olmanın yanında Bazende geyik yapmak hakkımız olsa gerek diye düşünüyoruz..Bunuda yaparken saygısızlık olarak değerlendirilmesini şahsım adına kabul etmiyorum... doğru bulmuyorsanız bile bir hata bile varsa ortada bunu bu şekilde düzeltmenin senin hatan olduğunu düşündürdün...

Amacım polemiğe girmek değil ancak saygısızlık olarak değerlendirmeni kabul etmiyorum bigine!...

Geri
Üst Alt