Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motor silk bir mucize...

su oraya buraya yapısan bor tanelerının mantıgını yag yakan arabada anlarımda surda 100k olmamıs arabalarda kullanılıp da faydalı denmesını anlamıyorum.Yagı suyu duzenlı degısen her bakımda ozenle her b haltının sıfırı takılmıs yag yakmayan arabada nasıl ıse yarıyor.Demekkı ıse yarayan arabaların alayı fabrıkasyon sorunlu bsy var.Surda herkes km ustune km yapmıs arabalara bıner ve bunları yazsa anlarım da,yepyenı arabalarda su muhabbetlerın oldugunun soylenmesı sasırtıyor benı.Würth un motor temızlıgı ıcın olan katkısı ıle temızleyın acın karterı ıyıce temızleyın,her bseyını sıfırlayın bakımlarda araları da uzatmadan araba zaten her turlu kendıne gelıyor yag yakma flan gıbı bır sorunu yoksa.

bahsettiğiniz ürün bumudur
http://shop.wurth.com.tr/araciniz-icin-urunler/motor-ic-temizleme-400ml

su oraya buraya yapısan bor tanelerının mantıgını yag yakan arabada anlarımda surda 100k olmamıs arabalarda kullanılıp da faydalı denmesını anlamıyorum.Yagı suyu duzenlı degısen her bakımda ozenle her b haltının sıfırı takılmıs yag yakmayan arabada nasıl ıse yarıyor.Demekkı ıse yarayan arabaların alayı fabrıkasyon sorunlu bsy var.Surda herkes km ustune km yapmıs arabalara bıner ve bunları yazsa anlarım da,yepyenı arabalarda su muhabbetlerın oldugunun soylenmesı sasırtıyor benı.Würth un motor temızlıgı ıcın olan katkısı ıle temızleyın acın karterı ıyıce temızleyın,her bseyını sıfırlayın bakımlarda araları da uzatmadan araba zaten her turlu kendıne gelıyor yag yakma flan gıbı bır sorunu yoksa.

kardeş ben aracı sıfır aldım 2008 de şu an 35 binde ve bakımları km si dolmadan yaparım bu 3. bakımım hesap et...aracımda hiçbir sorun yoktu!!gidişi de çekişi de iyiydi her bakımda benzin filitresi ve bujileri de değişirim ama gidişimde değişim yok hep aynı!!!iyi!!!amaaaa bu sefer herşey çok farklı oldu arabaya bastınmı zıplıyo ne diyeyim...yani demem o ki bu arabanın ne kadarını sıfırlarsan sıfırla ilk günkü gibi olamaz!!!ki o zamanını da biliyoruz:)iyiydi ama normaldi...şimdi ise çok güzel hızlanıyo...vede az yakıyo haaa motor sesi bitti 1.6 mın:(

bahsettiğimiz ürün linktekidir evet.

Benim aracımda 115 bin km de sanırım km dolayısıyla biraz faydası olur.. yakın bir zamanda kullanacağım, nasıl sonuçlar alacağım bakalım göreceğiz, özellikle sesi biraz keserse iyi olur :)

Bu ürünü başka kullanan arkadaş varmı ondanda bi yorum alsak?

Bu üründen aldım, yakın bir zamanda aracıma uygulayacağım sonuçları yazarım :)

Geri
Üst Alt