Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motor silk bir mucize...

Ne yaptın be taha!!! siz motor silk ile bor power ı karıştırdınız!!!! MOTOR SILK bu işin mucidi....BOR POWER ise kullanan herkesin şikayetini almış dandik ürün ve taha en kötüsü de ikisi de 1 kez konuluyo sen 2 kez koyduysan durum kötü be taha!!!!1 kez koyuyon 150 000 km hiç koymuyon yani tek seferlik bir ürün!!!!!açıkla hele şu işi!!!!

valla bilmiyorum abi her yağ değişimde kullanıyorum ben :D iyde yağ değişimde bu velet yağa karışmıyormu yağ değişimindede eski yağ boşaltıyo o zaman bunun faydasını nası 150000 km görecen anlamadım açıkcası ben her bakımda koydurdum valla hiç eksik etmedim peki ne kullanıyım benim araçda ???

Biçok servis, anlatamadığı/bilmediği/sorulmadığı için bu işlemi bilmez/yapamaz bile. İsteyenler olur ise, distribütöründen güvenilir bir uygulama isteriz. Bazı markalarda ise zorunlu olmasa da tavisye edilen bir işlemdir, doğru cihaz ve kimyasal ile yapıldıkça riski yoktur.
bu işlemi nerde nasıl yaparız abi fiyatı nedir birdahaki yağ değişiminde yaptırayım yararı varsa

Gokhan motora Turbo koymuÅŸ gibi olduysa ekleyelim bizimki biturbo olsun yahu:)

valla bilmiyorum abi her yağ değişimde kullanıyorum ben :D iyde yağ değişimde bu velet yağa karışmıyormu yağ değişimindede eski yağ boşaltıyo o zaman bunun faydasını nası 150000 km görecen anlamadım açıkcası ben her bakımda koydurdum valla hiç eksik etmedim peki ne kullanıyım benim araçda ???

taha kardeşim yapacağın iş çok basit
http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?catID=16&sText=motor silk 150.000 km bor yağ
adresine gir bira tane sipariş et ilk bakımında yağ-yağ filitrelerini değiş motoru çalıştır gez ısıt 90 dereceye çıkart stop et yağ haznesini aç iyice kabı çalkala tamamen boşalt vede aracı çalıştır 15 dk rolantide çalışsın elleme gaza falan da basma artık motorunu kapayabilirsin...iş tamam 150 000 km boyunca iş tamamdır....ses bitecek titreme bitecek aracın hararet yapmayacak artık benimki geç ısınıyor...yakıt ta bilgisayarın gösterdiğinden az yakıyor....motor bloğuna yapışıp metalleştiği için yağ değişiminde akmıyor....kesin yap 5-6 hp kesinlikle elde edeceksin!!!

Gokhan motora Turbo koymuÅŸ gibi olduysa ekleyelim bizimki biturbo olsun yahu:)

abi performansım müthiş arttı inanamazsın!!!mucize bişey ama leonun homurtusu gitti eskiden ses var görüntü yok idi şimdi de görüntü var ses yok!!!!ayrıca yakıt mucizesi de tam mucize!!!

Benim Makina 2008 Sport Up 52 binde yağ değişiminde kullanacağım bakalım sonuç ne olacak

Yağ değişiminde denemeyi düşünüyordum; Gökhan arkadaşımız bu kadar vurgulayınca farz oldu:) bi deneyelim bakalım atmosferik motorda turbo etkisi yakalarsak ne ala...:)

Her yağ değişimimde wurth / motul motor iç temizlik katkısı kullanırım. Çevremde herkese de kullandırırım. Ondan hepimiz fazlasıyla memnunuz. Hatta bunu uygulayan yetkili servisler de var, seatta görmemiş olsam da..
Ara sıra da yağı koyar, bikaç gün sonra tekrar boşaltıp tekrar yenileriz.. Temizlik amaçlı yani.. Bunu abartıp günde 3 kere yağ değişen de tanıyorum, siz de tanıyorsunuz :D
Ancak bu bor power, motor silk vs. bunları kafamdan çıkaralı seneler oldu.. Ben koymam.. Arabanızı o kadar seviyorsanız yağı 15binde değil 10binde bir değişin. Bujileri her bakımda değişin.. Enjektörlerini söktürüp temizletin.. Zaten araba canlanabileceği kadar canlanacaktır.. Motorsilk ya da başka ürün de fazlasını sunamaz.. Hissettiğiniz iyileşme büyük oranda aynı gün yapılan bakımın sonucudur..

Her yağ değişimimde wurth / motul motor iç temizlik katkısı kullanırım. Çevremde herkese de kullandırırım. Ondan hepimiz fazlasıyla memnunuz. Hatta bunu uygulayan yetkili servisler de var, seatta görmemiş olsam da..
Ara sıra da yağı koyar, bikaç gün sonra tekrar boşaltıp tekrar yenileriz.. Temizlik amaçlı yani.. Bunu abartıp günde 3 kere yağ değişen de tanıyorum, siz de tanıyorsunuz :D
Ancak bu bor power, motor silk vs. bunları kafamdan çıkaralı seneler oldu.. Ben koymam.. Arabanızı o kadar seviyorsanız yağı 15binde değil 10binde bir değişin. Bujileri her bakımda değişin.. Enjektörlerini söktürüp temizletin.. Zaten araba canlanabileceği kadar canlanacaktır.. Motorsilk ya da başka ürün de fazlasını sunamaz.. Hissettiğiniz iyileşme büyük oranda aynı gün yapılan bakımın sonucudur..

Tamamen katılıyorum..

konulan katkının yağ ile tepkimesi ve sıcaklıkla etkisi ile viskositesi yüzeye yapacağı film etkisi gibi sebepleri değişken ve olumsuz ise, sıkıntı olabilir. bu açılan motorlardan gösterilen kareler beni tedirgin etti. tasarrufa yönelik her çalışmaya sıcak kalmama rağmen nedense bu yağ katkılarında biraz kararsız kaldım, kullanacağımı sanmıyorum.

Geri
Üst Alt