Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mazda RX8 ??

rx8 iyidir aga verin ben binerim..her senede motor yaparım :D

Cupra'ya ya da 2.0 TDI'a kim 90.0000km'de bi sandık motor yaptırıyo fiyatının ne önemi var?
Ayrıca RX-8 o gücüne göre vasat giden bi araba. Kağıt üstündeki değerlerini bi kenara bırakıp internetteki videolarına bakarsanız görürsünüz.
Ki o klasmanda S2000 gibi bir araç varken tüküreyim RX-8'e.
Araç fanatizmi konusundaki fikirlerinize katılıyorum. Varsa yoksa Seat :)
Ben motor yaptırdım şahsen o yüzden önemi var. Rx8'de de sandıkta motor almak zorunda değilsiniz gidip yaptırabiliyorsunuz ustasını bulursanız.
Rx8 kağıttan ziyade test ettiğim için nasıl gittiğini biliyorum. Ki o klasmanda s2000 gibi 2 kişilik değil 4 kişilik bir arabadır kendisi.
Ayrıca son olarak s2000-Cupra karşılaştırması yapıp da s2000 seçmek garip. İkiside hızlı diye at ile köpeği karşılaştırmak gibi olmuş.

bir kez daha şunu anladım bu sitede seat dışında bi araba hakkında soru soruluyosa o araba kesinlikle iğrenç lanet we kötü bi arabaymış ... arkadaşım sen en iyisi alacaksan ibiza cupra al en iyi araba o weya leon cuprada olur .... seatların hepsinin wergisi desen aaaz yakıt desen hepsi şehir içi 5,5 6 litre yakıyo derdin tasan olmaz ... yaa allah aşkına sölesenize madem paranız o kadar kıymetli tek hedifiniz ekonomi 230 hplik arkadan itişli araba alıyonuz ??? yıllık bi 405,00 TL wergi ödemek war bide 1.793,00 TL wergi ödemek war bunu kimse hesaba katmıyo ... çeto sandık motor demiş ewet sandık motor daha iyi alırsın 1 günde takarsın trafikte işletirsin olay bu altında dertsiz tasasız 0 km motor olur .... çok bilinen az yakan we herkezin kullandığı 2.0 tdi motor bile çıkma parçalarla 5milyar küsüre toplanıyosa yiyeyim öyle ekonomiyi , ama sen yinede seat al arkadaşım sitedeki tüm RX 8 kullanıcıları bu yönde fikir beyan etmişler ....

ben RX8 yerine bi S2000 tercih ederim mesela bence sen bu sitenin kararlarını ve düşünce yapısını anlayamamışsın kesinlikle seat olacak ondan iyisi yok diye bi kaidemiz yokmesela ben cupra yerine golf gtı alırım yada typeR buda benim fikrim herkesin kendi fikri kendini bağlar burda insanlara fikri sorulmuş herkes fikrini söylüyor bu kadar basit! RX8 çok fazla yakan ve motoru genel anlamda riskli olan bi motor ve ben bunu tercih etmeyeceğimi söyledim sen ister RX8 al ister RX7 beni bağlamaz arkadaşım....... genelleme yapmanın anlamı yok.......... yemişim seatını da mazdasını da motor 7 milyardı ne oldu zam mı gelmiş?

ikiteneke parçası için kırılmayalım kırmayalım dostlar kimisinin parası çoktur motor biter çöpe atar kimisinin parası azdır çöpten alır toplar bine bu olay budur

ben RX8 yerine bi S2000 tercih ederim mesela bence sen bu sitenin kararlarını ve düşünce yapısını anlayamamışsın kesinlikle seat olacak ondan iyisi yok diye bi kaidemiz yokmesela ben cupra yerine golf gtı alırım yada typeR buda benim fikrim herkesin kendi fikri kendini bağlar burda insanlara fikri sorulmuş herkes fikrini söylüyor bu kadar basit! RX8 çok fazla yakan ve motoru genel anlamda riskli olan bi motor ve ben bunu tercih etmeyeceğimi söyledim sen ister RX8 al ister RX7 beni bağlamaz arkadaşım....... genelleme yapmanın anlamı yok.......... yemişim seatını da mazdasını da motor 7 milyardı ne oldu zam mı gelmiş?
Motor fiyatı konusunda ben yorum yaptım öncelikle. Zam gelmiş olabilir yanlış hatırlıyor olabilirim. Ben fiyat araştırdığımdaki dolar kuruyla şimdiki dolar kuru bir olmayabilir, vs. Hala benim arabanın 17-18 milyarlık (arayıp sorarsanız muhtemelen daha yüksek rakam alırsınız) motorundan ucuz bu arabanın motoru. Neye göre çok yakıyor bu RX8? 1.3 hacme göre mi, 231 hp'ye göre mi?

ikiteneke parçası için kırılmayalım kırmayalım dostlar kimisinin parası çoktur motor biter çöpe atar kimisinin parası azdır çöpten alır toplar bine bu olay budur

yılmaz abi olay araba yada motoru değil burdakiler tutturmuş seat diyenler burda yorum yazmasınlar o zaman gerek varmı madem biz seattan başka araba tanımıyoruz...Çetin kardeşimiz yaptırmış 90000km de motor bu tamamiyle şansızlık denilebilir ama rx8lerde bu olay çok farklı bi defa rx8 in keyfine diyecek yok evet fakat motor konusunda sıkıntıları var dedik suçlu olduk.... ben tercihimi yazdım isteyen alır isteyen almaz burda insanlardan yorum istenmiş herkeste yazmış ne varmış bunda? kalp kırmak gönül kırmak iş değil abi ama böyle bi yazı nereye varıyo anlayabiliyorum

Ben motor yaptırdım şahsen o yüzden önemi var. Rx8'de de sandıkta motor almak zorunda değilsiniz gidip yaptırabiliyorsunuz ustasını bulursanız.
Rx8 kağıttan ziyade test ettiğim için nasıl gittiğini biliyorum. Ki o klasmanda s2000 gibi 2 kişilik değil 4 kişilik bir arabadır kendisi.
Ayrıca son olarak s2000-Cupra karşılaştırması yapıp da s2000 seçmek garip. İkiside hızlı diye at ile köpeği karşılaştırmak gibi olmuş.

Allah Allah hangisi at hangisi köpek? Ne alaka bu cevap anlamadım? Aynı mantıkla s2000-rx-8 veya herhangi diğer karşılaştırmalar da mı böyle yorumlanıyor.. mesela golfle leon da mı karşılaştırılınca at köpek oluyor.. benim rx kullanan değil direk sahibi olan arkadaşım vardı, 2 sene önce benzininden ağlaya ağlaya sattı..s2000den geri kalıp tonla fazla yakan bi araba.. bnm cuprayı inşallah revoluycam yakında 220 hp vericek, herşey hp ise 18hp fark için gidip niye 2 katı benzin yakıyım.. niye elime motor alıcam korkusuyla yaşıyım.. okadar mükemmel bi motorsa niye dünyada teknoloji tsi yerine wenkel motora gitmiyor.. niye pistlerde wenkel motorlu bi mazda göremiyoruz..

Motor fiyatı konusunda ben yorum yaptım öncelikle. Zam gelmiş olabilir yanlış hatırlıyor olabilirim. Ben fiyat araştırdığımdaki dolar kuruyla şimdiki dolar kuru bir olmayabilir, vs. Hala benim arabanın 17-18 milyarlık (arayıp sorarsanız muhtemelen daha yüksek rakam alırsınız) motorundan ucuz bu arabanın motoru. Neye göre çok yakıyor bu RX8? 1.3 hacme göre mi, 231 hp'ye göre mi?

Çetin hacmine göre değil gücüne göre kıyaslama yapalım bizim lafımız RX8 karalamak için değil ama bunu böyle anlamak isteyen varsa öle anlasın Evet rx8 fabrika değerlerinin çok çok üstünde yakıyor ve ülkemizdeki benzin kalitesinde daha çabuk bitiyor ben o parayı verip aldığım araçta daha fazla güç almak istersem korkmamalıyım 7milyar diye bu arabaya habire sandık motor atılmaz bana göre böyle bi mantık olamaz o araba s2000dende cupra dan da fazla yakıyo fabrika değeri değil yalnız kullanım değerleriyle bana göre mantıksız bi araç hee konforu harika görünüm güzel içi harika ve hayran olduğum bi araba ama motor riskli bi motor o benzin parasını veren vergisinden korkmaz ama ben bi araçtan keyif alacaksam motora güvenmeliyim ....

Geri
Üst Alt