Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mazda RX8 ??

yok kardesim ben boş zamanlarımda gereksiz yere birbirleriyle tartışan,,saçma sapan bir konu için birbirlerini kıran arkadaşları izlemeyi tercih ediyorum ve biliyormusun bunu yapanlara çok gülüyorum ;)

bu sosyal mesajı verenin sen olması ne kadar komik fark ettin mi ? :D.......... noktaları yiğit beğenmişti belki sende seversin .......:)

Burada insanların tartıştığı arabanın ruhsatında kaç kişilik yazıyo yazmıyo konusu değil. İnsanların o araca ne kadar rahat bir şekilde 4 kişi binip binemeyeceği. Ki işin göreceli olan kısmı da burası. Bu yüzden tartışmanın tatsızca uzamasına ne gerek var anlamadım.
Kimine göre RX uzun ömürlüdür kimine göre kısa. Ancak dünya çapında bu aracın motoru kısa ömrüyle, çok yakıt yakmasıyla bilinir. Demekki fazlalığın görüşü bu yönde. Ama bu demek değildir ki herkes bu görüşü savunmak zorunda. Kimse kimseyi ikna etmek ya da ikna olmak zorunda değil.
Burada unutulmaması gereken herkes kendi görüşünü saygı sınırlarında istediği gibi paylaşır.
Mesela: bana göre RX-7 bir efsanedir.
RX-8 ise çöptür.

Geri
Üst Alt