Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
en çok gezen benim 112bine geliyor Mert, km sorunum olmasa zaten hiç satmaya niyetim yok.

biri beni andı sanki kulaklarım kızardı :D:D:D ışığı gören var mı arkadaşlar???

Mert benim arabamı da satsana 27bine, uygun otomatik vites benzinli 2003 civarı focusu hanım için bakıyom. Üstüne para alabileceğim bişey olursa daha çok memnun olurum. 1 sene focusla gezeriz otomatikle hanım da alışır ve devam eder. Ben de tsı li kuvvetli bişeyin hayalini kurmaya başlarım inşallah. Alıp verelim ekonomi canlansın.

faruk abi bır arkadasım da var koyu grı 05 yada 06 focus otomatık vites 30 bındeydı tertemızdı araba 25000 tl ye satıyodu askere gıttı ama dondurdu satışı gelınce ıstersen konusurum bi =)

hayırlısı olsun Mert abim bana olacak gibi geliyo zaten..

Can amacımdan biri arabanın üzerine para alıp hisse almak ve focus seçmemin sebebi bu. söylediğin kasa güncelden 1 önceki, ben onun da önceki kasayı düşündüm daha ucuz olabilmesi için. Tabi sadece düşünce şu anda, ama gerçekleşirse hiçde kötü olmaz. aracı satınca 15bine bi araba alıp 10bini kenara koyma niyetindeyim Can durumu izah edebilmişimdir sanırım.

İnşallah Yiğit inşallah. Bak bir inşallah daha işte :) Faruk be km kaybediyor senin araba :(

Mert gittikçe artacak bu km. o zaman başına daha çok ekşirim bak :D:D:D ya kırılana hurdası çıkana kadar buna binecem yada vakitlice satalım bi güzellik düşünelim buna.

Can amacımdan biri arabanın üzerine para alıp hisse almak ve focus seçmemin sebebi bu. söylediğin kasa güncelden 1 önceki, ben onun da önceki kasayı düşündüm daha ucuz olabilmesi için. Tabi sadece düşünce şu anda, ama gerçekleşirse hiçde kötü olmaz. aracı satınca 15bine bi araba alıp 10bini kenara koyma niyetindeyim Can durumu izah edebilmişimdir sanırım.

2001 80 bn kmde uyarmı :) hatasız kusursuz 0 lpg kiti takılmış sorunsuz :)

Valla alınan araçlar elazığda kiralık olarak kullanılacak Faruk o yüzden fazla km istenmiyor maalesef. Ha yılbaşında bana biraz para çıkar ben senden alırım merak etme :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt