Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lpg bizden uzak durmalı malesef. bide arabam satılırsa yeni araba seçmek gibi bir niyetteyiz. duran araba için bekleyen bi bütçe zaten benim mantığıma aykırıdır :)

Can amacımdan biri arabanın üzerine para alıp hisse almak ve focus seçmemin sebebi bu. söylediğin kasa güncelden 1 önceki, ben onun da önceki kasayı düşündüm daha ucuz olabilmesi için. Tabi sadece düşünce şu anda, ama gerçekleşirse hiçde kötü olmaz. aracı satınca 15bine bi araba alıp 10bini kenara koyma niyetindeyim Can durumu izah edebilmişimdir sanırım.

anladım faruk abi =)

Faruk abi senin araban şuan bende, sen o nedenle eşine bak arabayı.. :D :D

mıllet yokmu leon arayan kefılı bol olucak bır arac bır o kadarda dolusunu bulmak zor bır arac ..... hazır kaplamalarda cogalmısken renk sorunu olucak bır arac bıle degıl:)

gerçekten 1.6 leonlar içinde bence türkiyedeki en güzel leon diyebilirim. inşallah istediğin gibi olur doğukan.

Saol Abi teşekkür ederim... =)

Satarsam yine Leon alıcam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt