Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok abi okadar değilde 1.4 olacak ama bunuda özel siparişle getirticem boş araca binmem zaten benimkinden sonra boşlukta gibi olurum... :D

arada vereceğin fiyat farkına değermi sence. ve şu anki leonun kadar dolu olabilecekmi

Aslında belki okadar güzel olmayabilir abi ama en azından yakıtı olsun gidişi olsun beni tatmin edebilecek ki dersenki neden daha yüksek motorlu birşeyler almıyorsun ozaman başka bi aracım daha var onun için babam düşük hacimli olmasını istedi...

Ya kardeşim öle şeymi olur seviyorum seni... =)

yavru al konuştuğumuz gibi bi TSI..
bu kadar basit.. ;)

Alıyorum hayırlısıyla kardeşim bunu verdikmi engel yok...

Aslında belki okadar güzel olmayabilir abi ama en azından yakıtı olsun gidişi olsun beni tatmin edebilecek ki dersenki neden daha yüksek motorlu birşeyler almıyorsun ozaman başka bi aracım daha var onun için babam düşük hacimli olmasını istedi...

1.4 donanımlı leon sana baya yüksek bir fiyata gelecek. madem düşük hacim diyorsun 2010 ibiza cupra yakışır bence sana.

dediğin limite deri koltuk sığar muhtemelen..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt