Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pazartesi ama tam belli değil kardeşim şuan hayırdır?

doukan aracın nazar deymesın guzel ve extraları cok bence parcaları ayrı ayrı sat daha mantıklı gıbıme gelıyor... su anda 0 leonlarda kampanya var ayrıca bu fıyata extrasız leonlar satılıyor...

doukan bu arada scırocco ıcın dinçle ırtibata gec yardımcı olur sana...

gelirsen haberim olsun kardeşim oke..

Şemuncum çok saol.Yanlız makyajsız kasalılar daha çok hoşuma gidiyor bilmiyorum güzel bir tane bulabilirsek bazı parçaları sökücem zaten yenisine takmak için ayrıca Dinç'le konuşayımda sanırım scirocco olmaz bu saatten sonra...

Şemuncum çok saol.Yanlız makyajsız kasalılar daha çok hoşuma gidiyor bilmiyorum güzel bir tane bulabilirsek bazı parçaları sökücem zaten yenisine takmak için ayrıca Dinç'le konuşayımda sanırım scirocco olmaz bu saatten sonra...

Allah gönlüne göre versin kardeşim ;)

valla doukan su anda scırocconun ıcı makyajlandı ıcı eskıye gore daha guzel oldu bence ama bu ısler aceleye gelmez ....

Dou aracınla ilgili olarak acilen görüşelim canım benim şimdi aradım sanırım duymadın telefonu ?

Tamamdır abi birazdan arıyacağım seni annem yokta mutfaktaydım yemek yapıyorum evdekilere...=)

Tamamdır abi birazdan arıyacağım seni annem yokta mutfaktaydım yemek yapıyorum evdekilere...=)

Alın verin ekonomiye can verin yemeğinizi fast-food da yiyin fast food kazansın gitsin araba alsın galeri kazansın galerici gece klübüne gitsin gece klübü kazansın gece klübü sahibi yat alsın kaptanlar iş bulsun yatta dans eden kızlar kazansın kaptan benzin alırken cukka yapsın kaptan kazansın böyle böyle ekonomi canlansın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt