Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg,Civic Otomatik,Megane 2 115 hp vs vs.

o kadar kotu otomatık vıtes sanzıman sahıp cıvıc 125 hpde olsa pek aralarında tutunamaz.

ben ciddi merak ettim sonucu saolsun arkadaşta yazmamış....:)

katılmıyorum hondanın otomatiği gayet iyi derecededir.

Honda olarak demıyelımde gore ve japon araclarının otomatıklerı cok kotu dıyebılırım.Avrupalı rakıplerınden otomatık yonunden gerıdeler.1,6 125 lık hondalara yapılan en buyuk eleştırı hıc o gucte bır arac gıbı gıtmemelerı yonunde oluyor hatta bır oncekı kasa 110 luk cıvıcler yenı kasaları rahat gecıyorlar dıye soylenıyor.Otomatik yenı kasa cıvıc kullanan bırı olarak o sanzıman aracta oldugu surece performansı vasatı gecemez.Birde cıvıc otomatıklerın cok asırı yakıt yaktıgı bılınıyor.

Honda olarak demıyelımde gore ve japon araclarının otomatıklerı cok kotu dıyebılırım.Avrupalı rakıplerınden otomatık yonunden gerıdeler.1,6 125 lık hondalara yapılan en buyuk eleştırı hıc o gucte bır arac gıbı gıtmemelerı yonunde oluyor hatta bır oncekı kasa 110 luk cıvıcler yenı kasaları rahat gecıyorlar dıye soylenıyor.Otomatik yenı kasa cıvıc kullanan bırı olarak o sanzıman aracta oldugu surece performansı vasatı gecemez.Birde cıvıc otomatıklerın cok asırı yakıt yaktıgı bılınıyor.

doğrudur japon araçlarının öle heleki toyotanın otomatiği vasatın altında ama hondanki güzel bende çok kullandım sorunsuz güzl bir otomatiği var yakıtı fazla olabilir oda atmosferik olduğundan kaynaklanıor.ama genelleme yaparsak kötü diyemeyiz :D

megane 2 dizelse tork Farkından dolayı kopartır diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt