Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg,Civic Otomatik,Megane 2 115 hp vs vs.

sevdirtmiyolar adama habire zam habire zam bi sabitleseler şu benzini de rahat binsek....:)

Serhat abi bi işte yakışı var. Ben artık boşverdim zaten araçta 5.5'e düşürüyorum 23krş yakıyor. Ortalama da 25 krş yakıyor. Ama artık basıyorum, 8'lerde geziyo. Bide orta susturucu iptal olunca yolda giderken pıtı pıtı sesler geliyo onu duyiim derken artıyo yakış. Ne olursa olsun 6550 devir çevirmek paha biçilemez. Dimi Erhan'ım :D

Serhat abi bi işte yakışı var. Ben artık boşverdim zaten araçta 5.5'e düşürüyorum 23krş yakıyor. Ortalama da 25 krş yakıyor. Ama artık basıyorum, 8'lerde geziyo. Bide orta susturucu iptal olunca yolda giderken pıtı pıtı sesler geliyo onu duyiim derken artıyo yakış. Ne olursa olsun 6550 devir çevirmek paha biçilemez. Dimi Erhan'ım :D

Ben 7200 çeviriyorum lakin bende son susturucudan başka bişey yok oda direk çıkış varex zaten ellbette çevirmek bi başka çevire çevire kadran devirmek de bi başka :) ama dizel tam gezgin arabası dizel olacaksada kuvvetli olmalı 1.9 yada 2.0 yolu yok :)

Ben 7200 çeviriyorum lakin bende son susturucudan başka bişey yok oda direk çıkış varex zaten ellbette çevirmek bi başka çevire çevire kadran devirmek de bi başka :) ama dizel tam gezgin arabası dizel olacaksada kuvvetli olmalı 1.9 yada 2.0 yolu yok :)

Bende aynı şeyi diyorum abi işte :) Benzinlinin zevki ayrı. Benim şuan aracım 21k km'de. 7 ay olmadı alalı :) Benim için dizel uygun ama sevmiyorum işte. Dizel olcaksada 150hp'den aşşağıda olmayacak. 2.0 140hp'leri bile pek beğenmiyorum :) 1.2 TSI + yazılımla geçiyo ne anladım öyle 2.0'dan :D

175nm var bende de :) Ama geçiyorum 1.6 TDI'ı hemide dsgsini :D

enteresan ben 1.4 tsi 122hp golf6 dsg ile 0-60 a kadar önde yürüyorum daha sonra tsi geliyo ufak ufak ilerliyor..
denemek istedim 1.2tsi nasıl bizim aracı geçiyor diye :)

enteresan ben 1.4 tsi 122hp golf6 dsg ile 0-60 a kadar önde yürüyorum daha sonra tsi geliyo ufak ufak ilerliyor..
denemek istedim 1.2tsi nasıl bizim aracı geçiyor diye :)
Murat golf senın aracından agır leon daha hafıftır.Bunları goz arkası yapmayın cok onemlıdır.

Murat golf senın aracından agır leon daha hafıftır.Bunları goz arkası yapmayın cok onemlıdır.

pardon abi ? 1.4tsi benzinli benim aracım 1.6tdi DİZEL araç..
buyur 1.4tsi 122 dsg manuel/dsg ağırlığı 1290 / 1316
benim aracım 1385 kg..

muratla drag+roll yapmak istedim 1.2tsi 1.6tdi kafa tutabiliyo mu ? şaşırdım açıkcası..bu arabayı çöpe atasım geldi

Geri
Üst Alt