Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mu Scirocco mu arkadaşlar çok tereddütteyim yardım ?.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne kadar kötülüyorsunuz şu leonları,neden halada biniyorsunuz onuda anlamadım..

ilk cupra alırken cupra mı sciroccomu arada kalmıştım.cupra fiyatına orta dolulukta 1.4tsi scirocco geliyordu (dsg siz).2 kapılı olması gereksiz derece pahalı olması ve 7 ileri dsg nin aşırı derecede sıkıntı yaratmasından dolayı .leon demiştim.yine derim.dedimde :)

Bizim bindiğimiz araçların ortalama fiyatları 40 bin tl civarında,bu rakama kullanığımız araçların mutlaka eksi yönleri olacaktır,45 bin euro verilen 3 serisi ve c serisi mercedesin size burda bir sürü - yönünü sayabilirim,o yüzden bindiğiniz araçları biraz sevmek lazım evet araç tutunca biraz kırptılar pazarlama taktiği olarak ama sonucta bu paraya aracının değerini bu kadar fazlası ile veren piyasada kaç model var acaba.? Leonu rocco ile kıyaslamak ne kadar saçma ise leonuda punto ile kıyaslamak bir o kadar saçmadır..

Bizim bindiğimiz araçların ortalama fiyatları 40 bin tl civarında,bu rakama kullanığımız araçların mutlaka eksi yönleri olacaktır,45 bin euro verilen 3 serisi ve c serisi mercedesin size burda bir sürü - yönünü sayabilirim,o yüzden bindiğiniz araçları biraz sevmek lazım evet araç tutunca biraz kırptılar pazarlama taktiği olarak ama sonucta bu paraya aracının değerini bu kadar fazlası ile veren piyasada kaç model var acaba.? Leonu rocco ile kıyaslamak ne kadar saçma ise leonuda punto ile kıyaslamak bir o kadar saçmadır..

iyi de ben zaten dünyanın en dandik arabası leon demedim ki..her aracın kendine göre artıları ve eksileri var bu konuda zaten hemfikiriz.arabamı sevmiyorum da demedim.seviyorum ama leon a sahibim diye de en mükemmel arabaymış gibi davranmam..leonla sciroccoyı karşılaştırmak insanlara ne kadar doğru geliyorsa,puntoyla da karşılaştırmak bana doğru geliyor.

scirocco yu anca 1.4 ve 1.6 leonların yerıne tercıh ederım ama sciroccoya o parayı verecegıme gıder cupra alırım FR alırım yada tdı fr alırım hem 4 kapı hemde performanslı

ve bu ıkı aracta kıyaslanmaz bence sacma bı karsılastırma olur sciroccyu TT yada RCZ ıle kıyaslamak lazım

iyi de ben zaten dünyanın en dandik arabası leon demedim ki..her aracın kendine göre artıları ve eksileri var bu konuda zaten hemfikiriz.arabamı sevmiyorum da demedim.seviyorum ama leon a sahibim diye de en mükemmel arabaymış gibi davranmam..leonla sciroccoyı karşılaştırmak insanlara ne kadar doğru geliyorsa,puntoyla da karşılaştırmak bana doğru geliyor.

evet roccoyla leon karşılaştırmak gereksiz ama,puntoyla leonda saçma oldu kabul et.
ne yani fiat ın bravo'su leon'dan fersah fersah iyimide leon punto'ya düştü.

evet roccoyla leon karşılaştırmak gereksiz ama,puntoyla leonda saçma oldu kabul et.
ne yani fiat ın bravo'su leon'dan fersah fersah iyimide leon punto'ya düştü.

:) demek istediğim anlaşılmadı..scirocco ile leon u karşılaştırıp leon daha iyi (cupra hariç) demek normalse,puntoyla da karşılaştırmak normaldir..punto ile leon un aynı klasmanda bile olmadığı aşikar zaten..
donanım vs bilmiyorum ama performans olarak bravo 1.4 leon tsı dan daha iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt