Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mu Scirocco mu arkadaşlar çok tereddütteyim yardım ?.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:)burda kimse leon roccodan iyi demedi ki
sadece leon daha kullanışlı demek istedi
bu arada ben bravo nun leon dan iyi olduğunu düşünmüyorum kaldıkı sende düşünmuyosun ki sende bir leon sahibisin :)

"donanım vs bilmiyorum ama performans olarak bravo 1.4 leon tsı dan daha iyi"

bravo daha iyi bir araba demedim ki zaten..performans olarak iyi dedim.forum da video var bravo ve leon tsi..aradaki fark çok açık bakabilirsin oradan.
anlatmak istediğimi de hala anlatamıyorum herhalde...leon ile scirocco karşılaştırılmayacak kadar saçma,tıpkı punto ve leon u karşılaştırmak gibi..ama mantıklı geliyorsa,o da mantıklı o zaman.

eğer performans istiyorsan daha ucuza leon alıp,sonra fazladan sciroccoya vereceğin paraylada arabaya motor modifiyesi yaparsın.onun dışında scirocco daha cool :D

şimdi Ailede çoğu kişi kullanacak ise rocco'da alma hele canım Leona kıyma alacağın iki secenekde sizin düşünceye uymaz çünkü bu araçlar uno,şahin,doğan,reno toros grubuna dahil değil.

Baban aslında bir yönden haklı LEON dandik çünkü LEON'a yukarda saydığım grup araçları gibi ailedeki herkes kullanamaz (roccoda söyleyeceklerime dahil arkadaşlar) onu bir sevdalısı vardır onu alır sevgi ile aşk ile ve tutku ile geleceğe hazırlar mümkün mertebece araca 2 3 kişi dışında kimseyi almaz (aile bireyleri dışında) onu hor kullanmaz.

Onu öyle bir hazırlamaya başlar ki gelinlik kız misali Beyazının tavanına siyah sürme ceker ayakkabılarını özel seçer olmadı birde önüne arkasına işleme yapar içindeki sevgiyide direksiyonuna katar.

Baban çok haklı Seat Leon çok dandik bir araba nolur almayın....

Almayacağınız için şimdiden teşekkür ederim.

şimdi Ailede çoğu kişi kullanacak ise rocco'da alma hele canım Leona kıyma alacağın iki secenekde sizin düşünceye uymaz çünkü bu araçlar uno,şahin,doğan,reno toros grubuna dahil değil.

Baban aslında bir yönden haklı LEON dandik çünkü LEON'a yukarda saydığım grup araçları gibi ailedeki herkes kullanamaz (roccoda söyleyeceklerime dahil arkadaşlar) onu bir sevdalısı vardır onu alır sevgi ile aşk ile ve tutku ile geleceğe hazırlar mümkün mertebece araca 2 3 kişi dışında kimseyi almaz (aile bireyleri dışında) onu hor kullanmaz.

Onu öyle bir hazırlamaya başlar ki gelinlik kız misali Beyazının tavanına siyah sürme ceker ayakkabılarını özel seçer olmadı birde önüne arkasına işleme yapar içindeki sevgiyide direksiyonuna katar.

+ 10

aile için rocco rahat olmaz ya, leon un her türlü işinizi fazlasıyla görür gerek görsellik gerekse kullanışlılık bakımından

çocuk yazıdığına yazacağına bin pişman oldu. zaten kendide yok ortalıkta. bu site seat dünyasının sitesi. sen hangi akla hizmet burada leon dandik diye yazarsın bre çocuk.

bu arada dandik denmiş leona da bu nasıl ön yargıdır anlamak mümkün değil.. Uğur Mumcu'nun belleklere kazınan bir lafı vardı 'Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi olmak' , bizim toplum bu konuda çok başarılı.. Leon piyasada verdiği paranın karşılığını gerek performans, yol tutuş, gerek kullanışlıık ve en güzelide hala yolların en güzel aracı olarak fazlasıyla veren bir araç.. Bu araç dandikse rocco da kesmez babanı :)

Palavracılar birdi iki oldu hadi hayırlısı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt