Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mu Scirocco mu arkadaşlar çok tereddütteyim yardım ?.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aralarına bi de "BoşLine" Golf 6'yı da koymak lazım..

bence kesinlikle leon almalısınız seattaki yakıt tüketimi olsun güvenlik olsun scirocco kullanan arkadaşlarımdan biliyorum hiç tavsiye etmiyolar hatta bir tanesi satıp 2.0tdi dsg leon aldı bence tavsiyem seat leon 2.0tdi dsg

Aybars sen bayağı bir arabartmışsın kardeşim,leon u bu kadar alt seviyede gösterebiliyorsan bu çok enteresan bir durum..duyanda scirocco ile puntoyu kıyaslıyor zannedecek :)
abi bence punto ile leon kıyaslanabilir :) leon un bence dış görüntüsü dışında pek bir artısı yok..iç malzeme kalitesi çok kötü
Aybars bencede 10 gömlek fazla olmuş:) 1 gömlek bile çok, 1 T atlet diyelim:D

zevkler ve renkler :)

edit: bu arada eski kasa leon derseniz,onun iç malzeme kalitesi ve konforu yenilerden daha iyi bence

abi bence punto ile leon kıyaslanabilir :) leon un bence dış görüntüsü dışında pek bir artısı yok..iç malzeme kalitesi çok kötü

edit: bu arada eski kasa leon derseniz,onun iç malzeme kalitesi ve konforu yenilerden daha iyi bence

yok artık daha neler:)

yok artık daha neler:)

evet eski leonda kullanılan gögüs aksamı kapı aksamı yeni leonda olsaydı çok daha başarılı olurdu yeniden eskiye geçmiş biri olarak söylüyorum bunu...:) yeni kasa cupra sahibi bi abim dün sağ koltuğumda misafirimdi gögüs ve kapıları baya bi inceledi kendisi yorumlarını yaptı zaten... şuda var golf4 de kullanılan malzeme kalitesi golf5 te de yok ancak golf6 bi başka BOŞLİNE de olsa :)

ne yaptın Selçuk diğer tarafta VW Scirocco var ya :D leon da neymiş

KAAN nabim baba benim gönlümdekini söyledim ;)
Şöle bi düşündüm bu gün 70 bin liram olsa gidip Rocco almam yha.. ha alana saygı duyarım ama ne güzel iş yaptın demem, yukarıdaki özellikleriyle birlikte 50 ye falan gelir herhalde LEON 20 sinide koyarım kenara hastalık var ölüm var..

evet eski leonda kullanılan gögüs aksamı kapı aksamı yeni leonda olsaydı çok daha başarılı olurdu yeniden eskiye geçmiş biri olarak söylüyorum bunu...:) yeni kasa cupra sahibi bi abim dün sağ koltuğumda misafirimdi gögüs ve kapıları baya bi inceledi kendisi yorumlarını yaptı zaten... şuda var golf4 de kullanılan malzeme kalitesi golf5 te de yok ancak golf6 bi başka BOŞLİNE de olsa :)

Aynen öyle; Sabah bi 2006 jettaya bindim şöle bi baktım Borayı aradım resmen, Ha Golf 4 ten inip Golf 5'e binincede aynı hissi yaşamıomuyum, tabiki... kimse çamura yatmasın şimdi aynen bizim arabalarda olduğu gibi tüm markalarda var bu ticari kaygı sadece seatta değil.. ;)

Baba Nabtıınn :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt