Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mu Scirocco mu arkadaşlar çok tereddütteyim yardım ?.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BiLmem genede tşkLer ya babama kalsa geniş bi araç istio ama bz gencız ya ondan ya leon yada scriocco oLsun istioruz.

mustafacım dikkat ettiysen burası bir otomobil forumu ve yazım kurallarına insalar ne kadar dikkat ediyorlar. lütfen forumda cevap yazıyorsun ygs'de sms ile soru cevaplamıyorsun.

ayrıca leon ile sricco ile bir tutamayız. sebebi biri 4 kapılı sportmen bir aile aracı sirocco ise tek kapılı bir sports car. işçilik malzeme kalitesi açısından sirocco leona göre biraz daha iyidir. ancak yakıt,konfor performans bir arada olsun diyorsan da leonun üzerine araç tanımıyorum.

rocco ya ailece binemezsiniz ama leon sınıfına göre geniş ve rahat bir araç bence leon derim hem fiyatı daha uygun hemde roccoya yakın bi araba

Ben hem Leon kullandım hem Scirocco ama iç kalitesi biraz iyi değil çok iyi ona göre oda var...

Şöyle birşeyde var eski göstergeler(Leon) güncellerinkinden daha iyi hele eski Cupra göstergelerden...

Arabama aşığım seviyorum bayılıyorum kendim yıkayıp temizleyip karşısına geçip bir sigara yakıp izliyorum ama şimdi babam odama girip sana bi scirocco alalım dese anında zıplarım:)
Kendi sınıfında arabama laf ettirmem eksilerini söylerim ama yerin dibine sokturmam kavga bile ederim bunun için ama leon un scirocco dan extra 2 kapısı, genişliği, yol tutuşu dışında + bir yön bulamıyorum:)

Bu arada bir arkadaşım vardı 2009 1.6 staylance leon u bir güzel yapıp sıkılıp satıp 1.4 tsi 160hp dsg kırmızı bir scirocco almıştı sonra onu revo yazılım yaptı vs 200 küsürlere vurdurdu beygiri

Konuştuğumuzda dediği şey - Leon un yol tutuşunu arıyorum... oldu.
Bu arada roccosundan gayet memnun sadece söylediği eksi yönü buydu
Stock 160lığını kullandığımda da leon a göre önden kaymaya daha yatkın olduğunu farketmiştim.

Ama hertürlü rocco:D

alternatif 4 kapı araba varsa extra bi araba olcaksa bn olsam scirocco derim tabi bide paran varsa :D

Şemun, TT ve Rocco kıyaslamasında, Rocco çok ezik kalır sanki ya. RCZ'yle kıyaslanabilir, Ama TT karşısında çok ezilir diye düşünüyorum :) Bilmem yanlış mıyım.
Leon için söylemek gerekirse, fiyat/performans bakımından düşünülecek en mantıklı araç. Premium sınıf araçlara binince karşında deri kaplama bir konsol geliyor. Sen 40 milyarlık bir araçtan böyle birşey bekliyorsan zaten bu başlangıçta mantık hatası :) Yol sesini içeriye, vw'den daha fazla alır. İç malzeme kötü diyorsunuz, golf6'ya da bindim fark var ama ahım şahım bir fark yok. Aradaki 15 milyar farka bakınca bırakında olsun o kadar diyorum. Zaten beklediğiniz şeyler olsa leonda diğer araçların fiyatına yükselirdi.
Leon'u, puntoyla kıyaslama durumu olmuş, punto kullandıysanız bu kıyaslamanın gereksiz olduğunu anlarsınız zaten. 32,699 punto 1.4 105 multiair dynamic'e vereceğime 5 milyar daha veririm 1.2 tsi leon alırım. Bu forumda Leon punto kıyaslamasının sonucunda kararsız kalan yada punto alınır diyen olur mu merak ettim. Sonuçta kıyaslama sonucu kestirelemeyen eşya, mal vb. şeyler için yapılır. Sonucu belli olanları kıyaslamak gereksizdir.!

Şemun, TT ve Rocco kıyaslamasında, Rocco çok ezik kalır sanki ya. RCZ'yle kıyaslanabilir, Ama TT karşısında çok ezilir diye düşünüyorum :) Bilmem yanlış mıyım.
Leon için söylemek gerekirse, fiyat/performans bakımından düşünülecek en mantıklı araç. Premium sınıf araçlara binince karşında deri kaplama bir konsol geliyor. Sen 40 milyarlık bir araçtan böyle birşey bekliyorsan zaten bu başlangıçta mantık hatası :) Yol sesini içeriye, vw'den daha fazla alır. İç malzeme kötü diyorsunuz, golf6'ya da bindim fark var ama ahım şahım bir fark yok. Aradaki 15 milyar farka bakınca bırakında olsun o kadar diyorum. Zaten beklediğiniz şeyler olsa leonda diğer araçların fiyatına yükselirdi.
Leon'u, puntoyla kıyaslama durumu olmuş, punto kullandıysanız bu kıyaslamanın gereksiz olduğunu anlarsınız zaten. 32,699 punto 1.4 105 multiair dynamic'e vereceğime 5 milyar daha veririm 1.2 tsi leon alırım. Bu forumda Leon punto kıyaslamasının sonucunda kararsız kalan yada punto alınır diyen olur mu merak ettim. Sonuçta kıyaslama sonucu kestirelemeyen eşya, mal vb. şeyler için yapılır. Sonucu belli olanları kıyaslamak gereksizdir.!

knk punto ile leon zaten kıyaslanmazzz... :D rocco ile leon arasında nekadar fark varsa leon ile punto arasındada okadar fark var bnce hksızmıyım

Tabii ki Şırokko'da aile arabası olmaz :) Ailede kullanıcak dersen bence 4 kapı polo gti'da düşünebilirsin çünkü leon'un yüzü eskidi ve bugün yarın yeni kasası çıkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt