Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon; Karter koruma...

niye opsiyon listesinde yok Can. ??
biliyosan biz de öğrenmiş olalım..

Sanırım üretici olarak risk almamak adına olabilir. Mesela uçaklarda telefonla konuşmanın zararının olduğunu ne boeing firması ne de airbus firması %100 kabul etmez. Sadece kullanılmasa iyi olur der.. Buda ona benzemiş sanırım.

niye opsiyon listesinde yok Can. ??
biliyosan biz de öğrenmiş olalım..

sen orjınal parca olmadıgını savunyosan ıddanı kanıtla sen opsıyon lıstesıne baglıyosun olayı bende sana arabanın altında takılması ıcın cıvata delıklerının oldugunu soyluyorum.Ben adamların nasıl b satıs polıtıkası uyguladıklarını bılemem ama bu parca arabanın altına derme catma olmadan takılıyorsa orjınal olmadıgı da savunulamaz

sen orjınal parca olmadıgını savunyosan ıddanı kanıtla sen opsıyon lıstesıne baglıyosun olayı bende sana arabanın altında takılması ıcın cıvata delıklerının oldugunu soyluyorum.Ben adamların nasıl b satıs polıtıkası uyguladıklarını bılemem ama bu parca arabanın altına derme catma olmadan takılıyorsa orjınal olmadıgı da savunulamaz

"bence" orjinal olsaydı opsiyon ya da aksesuar listesinde olurdu üreticinin..senin arabanın altında delikleri hazır diye bütün araçların altında da olduğu anlamına da gelmez zaten..fiber tamponlar da takılabiliyo sonuçta arabaya orjinal mi değil..önceki mesajlarımda yeterince açıklama var Can..kasmanın bi manası yok umrumda da değil orjinal mi değil mi diye hiç kullanmayacağım bişiyin..isteyen taktırıp içi rahat ediyo zaten..neyi tartışma çabası içindesin anlamadım.. :hosgeldin:

"bence" orjinal olsaydı opsiyon ya da aksesuar listesinde olurdu üreticinin..senin arabanın altında delikleri hazır diye bütün araçların altında da olduğu anlamına da gelmez zaten..fiber tamponlar da takılabiliyo sonuçta arabaya orjinal mi değil..önceki mesajlarımda yeterince açıklama var Can..kasmanın bi manası yok umrumda da değil orjinal mi değil mi diye hiç kullanmayacağım bişiyin..isteyen taktırıp içi rahat ediyo zaten..neyi tartışma çabası içindesin anlamadım.. :hosgeldin:

derme catma olmadıgı surece takılan her araba ıcın bu fabrıkanın yaptıgı bsydır,orjınal olup olmadıgı da umrunda degılse bosuna opsıyon lıstesınde olurdu dıye senın kastırmaman lazımdı bu konuda;)Tartısmak denılcek gıbı b durum da gormedım karsılıklı bsyler yazıyoruz,sen oyle algıladıysan yazmazsın olur bıter,ıyı geceler sana ;)

sonuc yazarsan konuya sevinirim nereden ne kadara temin ettigini

arkadaslar Dogus Maslak'tan Omer bey'e bu konuyu sordum, orjinal aksesuar olarak oldugunu demir olarak 1000tl parca fiyati oldugunu, parcanin kodu, montaj bilgisine ait ETKA dan ekran goruntusunude ekteki fotoda gondermis. Omer bey'e tesekkurler :)

korumaw.jpg

yok yok orjınal degıldır abı olur mu oyle sey:)

Geri
Üst Alt