Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon; Karter koruma...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında samuel-beto tarafından paylaşıldı.

1. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Arkadaşlar Leonlarda standart Kartel koruma mevcutmu 2011 modellerde?

Eğer yoksa taktırmayı düşünsek fiyat olarak ne civardadır?

Bilgisi olan arkadaşlar varsa sevinirim...

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    plastık olarak zaten her arabanın var ama metal olanını soruyosun sen heralde ve orjınalınde de yok servısten ayrıca alınıyor

3. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Bana hediye etmişlerdi. Motor+karter koruma tek parça. Kesinlikle gerekli bir parça. 1066TL demişlerdi ne kadar doğru bilmiyorum.

4. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Evet hocam metal olanını soruyorum... Olması gereken bir parça ben standart var diye biliyordum orjinalinde yok diyorsun pazartesi ilk iş servisi arayıp sorarım ne kadardır... Sağol bilgi için...

5. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Aynen kardeşimede Opel astrada hediye olarak verdiler 250 TL değerinde bir parçadır falan demişlerdi... Leonda ne kadardır bilmiyorum... Öğreneceğim...

6. black leon

black leon SCW Üyesi

116
    0
    16
    bende var kartel koruma çelik sanırım aldığım adam taktırmış
    cok işe yarıyor
    araba engin oldugundan
    2001 model leon benimki.
    korumayı tavsiye ederim

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    metaline gerek yok..plastik olan 1 defalık da olsa iş görür zaten..vakti zamanında konuşulmuştu..sonradan tasarlanıp takılanlar kaza anında ekstradan risk yaratıyo diye..
    bu arada kartel değil..karter.. :)

8. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Bi sitede 2.5mm sac kalınlığı olanını görmüştüm ancak linki hatırlamıyorum şu an ... Fiyatıda 200 civarı bişeydi. Yay falanda kullanıyosan , kesinlikle gerekli bi parça

gerek yok deme kaldırıma çıktım karter i patlattım kanka , metal muhafaza olsaydı hiç bişe olmayacaktı :) Daha önceden muhafazalı aracı zıplatmıştım hiç bişe olmamıştı :), Ama kafadan çarpmalarda falan yaratacağı risk açısından hiçbir bilgim yok...

9. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Aman kaldırımlara dikkat abi :) çokta gerekli olduğunu düşünmüyorum tabi taktıranada lafım yok :)

10. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    motor kopmasına kadar gıdıcek b kazayı dusunmektense adam akıllı metal olması cok daha ıyı,eskı arabamda vardı gayette memnundum ayrıca kaza yaptıgımda araba topraga oturdugunda karter koruma ıslevını gordu gayet

Sayfayı Paylaş