Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon; Karter koruma...

Eski aracımla kaldırıma çıktım yine 30km hızla:( ozaman çelik muhafaza olmasına rağmen karter çatladı. Ve 3 ay sonra direksiyon kutusu kitlendi ve garantiden değiştirildi. Altına baktırdığımda çelik muhfazanın vidası kopmuştu ve çizilmişti.
Olmasaydı nolurdu siz düşünün..

yeni nesil araçlarda her şey kabini sağlam bırakmak temeli üzerine konulur..kaza demek çok büyük enerji demektir..ağır kazalar sırasında motorun kopup gitmesi gereken zamanı geciktirmesi ya da engellemesi, tek parça metal bi plakanın bi şekilde aynı senaryoda kabin içersine vs. gelmesi bunlar hep ekstradan alınan risklerdir..
ihtiyaç duyan/isteyen taksın kullansın..beni ilgilendirmez..bunun yanında ben şu zamana kadar hiç görmedim bi markada "metal karter koruma" opsiyonu diye bişi..servislerde de takılanların üreticinin tasarımı üretimi olan karter koruma olduğunu hiç sanmıyorum..

kanka ne işin var kaldırım tepelerinde.. :D :D

olmadıgını var saydıgın karter koruma ıcın cıvata delıklerı var arabanın altında,plastıkten yapılmıs korumadan zıyade orayı acıkta bırakmamak ıcın yapılmıs parcanın yerıne oturtulan b parca degıl zaten

olmadıgını var saydıgın karter koruma ıcın cıvata delıklerı var arabanın altında,plastıkten yapılmıs korumadan zıyade orayı acıkta bırakmamak ıcın yapılmıs parcanın yerıne oturtulan b parca degıl zaten

söylediğim gibi isteyen kullanır isteyen kullanmaz..zor değil.. :eek:key:

söylediğim gibi isteyen kullanır isteyen kullanmaz..zor değil.. :eek:key:

ısteyıp ıstememekten baska sen olmadıgını ve dısarda ayrıca yaptırlıp servıste satıldıgını savunuyorsun bende sana arabanın orjınalınde bu parca ıcın cıvata delıklerı oldugunu soyluyorum.

ısteyıp ıstememekten baska sen olmadıgını ve dısarda ayrıca yaptırlıp servıste satıldıgını savunuyorsun bende sana arabanın orjınalınde bu parca ıcın cıvata delıklerı oldugunu soyluyorum.

Can sen bi markanın opsiyon listesinde böyle bişi görebildin mi şu zamana kadar. ??
bunun yanında bütün arabaların altına yatıp baktın galiba civata deliği var mı diye..kaç defa söylicem anlamadım ki isteyen civatalar takar bu kadar basit..bence gereksiz bişidir ve kullanmam..senin için çok gerekli bişidir takar kullanırsın..deşilcek bi tarafı yok bu olayın..

Benim arçta motor üstü kapağı yerleri var ama biri bunların kapağı yok demişti yani çıkarken yerini yapmışlar ama kapak takmamışlar ilginç...

Can sen bi markanın opsiyon listesinde böyle bişi görebildin mi şu zamana kadar. ??
bunun yanında bütün arabaların altına yatıp baktın galiba civata deliği var mı diye..kaç defa söylicem anlamadım ki isteyen civatalar takar bu kadar basit..bence gereksiz bişidir ve kullanmam..senin için çok gerekli bişidir takar kullanırsın..deşilcek bi tarafı yok bu olayın..

Ben kullandıgım arabadan bahsedıyorum sana ve kendı arabamda vardı dıyorum.Sen gelmıs hala ısteyen cıvatalar dıyosun.Arabanın ustunde orjınalınden yerı yapılmıssa sen bunun fabrıkasyonun dısında b urun oldugunu savunamazsın.Senın kullanman gerektıgı yada gerekmedıgı hakkındada yorum yapmıyorum zaten

Ben kullandıgım arabadan bahsedıyorum sana ve kendı arabamda vardı dıyorum.Sen gelmıs hala ısteyen cıvatalar dıyosun.Arabanın ustunde orjınalınden yerı yapılmıssa sen bunun fabrıkasyonun dısında b urun oldugunu savunamazsın.Senın kullanman gerektıgı yada gerekmedıgı hakkındada yorum yapmıyorum zaten

niye opsiyon listesinde yok Can. ??
biliyosan biz de öğrenmiş olalım..

niye opsiyon listesinde yok Can. ??
biliyosan biz de öğrenmiş olalım..

Sanırım üretici olarak risk almamak adına olabilir. Mesela uçaklarda telefonla konuşmanın zararının olduğunu ne boeing firması ne de airbus firması %100 kabul etmez. Sadece kullanılmasa iyi olur der.. Buda ona benzemiş sanırım.

Geri
Üst Alt