Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Gizli Özellik

arkadaşlar kayseri de bu gizlik özelliğini açıyorlar m? bilgisi olan varsa sevinirim

Aracımı bugun teslim aldım altur dan..ısrarla istedim garanti dışı kalacağını söylediler..bir önceki aracımda kadran sisler vardı bir sıkıntı yaşamadım..sadece kadran ara sıra çalışmıyordu..şimdi sıfır alınca kararsız kaldım..

Life vest under your SEAT..

Aracımı bugun teslim aldım altur dan..ısrarla istedim garanti dışı kalacağını söylediler..bir önceki aracımda kadran sisler vardı bir sıkıntı yaşamadım..sadece kadran ara sıra çalışmıyordu..şimdi sıfır alınca kararsız kaldım..

Bu servisler de garanti işini iyice abarttı, hocam araçta ne yazılımsal ne de donanımsal bir işlem yok, servisler müşteri korkutuyor, ayağı başkasına alışır bize gelmezler korkusu.. :) işlemi yapan aracın belli modüllerindeki değerleri değiştiriyor, sinyal sayısı 3 ten 5 e çıkıyor, yada yağmurda cam kapanıyor veya kapıyı kilitlediğin zaman camlar aynalar otamatik kapanıyor. bunlar zaten araçta olan donanımlar, aktif olmayanlar aktif hale getiriliyor, garanti ile ne alakası var kadran selamlamanın...

Beyine yük bineceğini ve yakabilecigini söylüyorlar:))

Life vest under your SEAT..[/QUOTE
[doublepost=1475320579,1475320483][/doublepost]

Evet az da olsa bu ihtimal var ama bu tamamen servis yani yapan kişi veya kullanılan malzemeden ortaya çıkan eksiklik. Araç beynine (ecu) zarar verebilmesi için iki ihtimal var, yapan kör cahil olur ecuya (araç beyni) müdahale eder ve temel ayarları bozarsa o zaman zarar verir ve bu durumda yazılımsal müdahale gerekir ki kimse de cesaret edip bilmediği modülleri kurcalamaz. İkinci ihtimal kalitesiz çin çakması kablolarla işlem yaparken işlem sırasında kopma yada kısa devre oluşur ki bu durumda da büyük çoğunlukla kablo yanar ve araç beynine zarar verebilir. Bu durumla birkaç defa karşılaştık. Bu sebeple servislerin ve kodlama yapanların büyük çoğunluğu ya orjinal Ross Tech kablo yada Güncellenebilen Avrupa kabloları kullanır, kaliteli kabloları tercih ederler. Kodlama esnasında bu iki ürün dışında ürün kullanılmaması gerektiğini bazılarının hoşuna gitmese de her platformda sık sık hatırlatıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...agen-gizli-ozellik-acma-v16.8-346693017/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...l-guncellenebilir-avrupa-urun-343993743/detay[/QUOTE]

Hocam hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Bu gizli özellik açmayı nereler yapıyor acaba Anadolu yakasında bildiğiniz bir yer var mıdır.

merhabalar bende leonumu alalı 1 hafta oldu gizli özellikleri açtırabileceğim ankara da sağlam bir firma var mı acaba

Mall Of İstanbul'un arka tarafında sanayıde actırdım ben herhangı bır sorun yok standart olanları actırdım beyne yuk bıncegını felanda dusunmuyorum.Tabı degısık degısık kodlamalar var sınyallerın stopların yanmasıyla ılgılı felan ıvır zıvır herseyı actırırsan belkı boyle bı sorun olusabılır.

Geri
Üst Alt