Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Gizli Özellik

valla vagcom dediğiniz arabanın beyninde hazır olan kodları aktif etme yada deaktif etme işi...bu şekilde beyin meyin yanmaz uydurmasınlar...haaa kodlamasını değiştirebiliosunuzda..onu bilen biri yapmalı yoksa saçma sapan durumlara girebilior...ki zaten sizin bu özellikleri açarken yeniden kodlama yapmanıza gerek yok...bilmeyen servis elemanı g.tünden uydurur

merhabalar bende leonumu alalı 1 hafta oldu gizli özellikleri açtırabileceğim ankara da sağlam bir firma var mı acaba
Ankara özer bey varmış bu işlerle ilgili, 507 224 88 60 iletişime geçebilirsiniz, İstanbulda Güncellenen Avrupa vag com kabloları satan Muhammed beye sordum, ankarada kimi tavsiye edersiniz dedim, bu kişiyi tavsiye etti...

Slm az önce gibi özellik ile ilgili servis ile görüştüm. servisin gizli özellik açma işlemini yapmadığını, yapıldığı takdirde garanti dışında kalacağını söylediler.
Bu konu ile ilgili forumda yazılanları okuduğum da şöyle bir sonuç çıkıyor. Bazı servisler bu işi yapıyor. Bazıları yapmıyor. Bu nasıl iş anlamadım.

Yukarıda söylemiştim, bu servisler garanti işini iyice abarttı, hocam araçta ne yazılımsal ne de donanımsal bir işlem yok, servisler müşteri korkutuyor, ayağı başkasına alışır bize gelmezler korkusu.. :) işlemi yapan aracın belli modüllerindeki değerleri değiştiriyor, sinyal sayısı 3 ten 5 e çıkıyor, yada yağmurda cam kapanıyor veya kapıyı kilitlediğin zaman camlar aynalar otamatik kapanıyor. bunlar zaten araçta olan donanımlar, aktif olmayanlar aktif hale getiriliyor, garanti ile ne alakası var..

Geri
Üst Alt