Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Gizli Özellik

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında pilli tarafından paylaşıldı.

1. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    Arkadasşlar bu gizli özellik açtırmada aracımız garantiden çıkıyormu _?

Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.
  2. BurakBlgn

BurakBlgn SCW Üyesi

274
    210
    43
    Benim bildiğim kadarıyla çıkmıyo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.
  3. ardaoztekin

ardaoztekin FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

301
    430
    63
    Merhaba, Öncelikle hoş geldiniz. Gizli özellikler ile ilgili her türlü konuda yardımcı olabilirim. Gizli özellikleri açmadan önce bilmeniz gereken bazı noktalar vardır. VCDS programı ile aracınıza bağlantı sağladıktan sonra istediğiniz her özelliği açamayabilir ve akabinde aracınıza zarar verebilirsiniz. Bu işlem için en uygun ve bilir kişiler ile birlikte yapmanızda fayda var. Aracınızın yanlış bir kodlama sonucu beyin fonksiyonlarına zarar verebilir ve maddi hasara yol açılabilir. Bu yüzden öncelik ile aracınız için gizli olan özellikler listesi yapmanız ve akabinde buna yönelik çalışmalar yapabilirseniz işiniz kolay olur. Araç için her gizli özelliği açamazsınız. Örnek olarak ; Aracın beyni aynı bilgisayar ram'i gibi olduğundan bazı özellikler için aracın beyinin de boşluklar olması gerekiyor. Boş yeriniz yok ise yapmış olduğunuz uygulamalar sağlıklı çalışmayabilir ve aracınıza zarar verebilirsiniz. Almanya da AUDİ fabrikasında test pilotluğu yapan bir abimizin tavsiyesi üzerine Araç için yapılan yazılımlar kodlamalar eğer yanlış yapıldı ise aracınızı en az 12 saat boyunca hiç bir şekilde çalıştırmamanızı hatta anahtar ile aracı açıp kapatmamanızı öneriyor. Bu önemli bir bilgi olduğundan aklınızda bulunmasında fayda var... Aracınız için en uygun gizli özellikleri belirleyin ve o şekil de açtırın... İyi Forumlar. Bu siteden gizli özellikler hakkında bilgi edinebilirsiniz : stemei.de .Fahrzeugcodierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Seat Leon 5F - VCDS Codierungen, Webdesign

4. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    Arda hocam detaylı bilginiz için tesekkurler bugun leonumun kaporasını verdim ve haftaya inşallah elimde olucak.. 2016 yı beklemeden yıl sonu indirimini kullanarak aldım aracı.. Peki hocam dediğiniz gibi yaptığımızda garantiden cıkıyormu cıkmıyormu buarada Ankarada kimi önerirsiniz bu konuda

5. Srkn fr

Srkn fr SCW Üyesi

423
    615
    93
    En basta aracin hayirli ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Garantiden çıkmıyor (bayidende öyle soylenmisti)ben açtırdım sadece viraj asistanıni yapamadılar onun dışında memnunum Ankara li arkadaşlar yardımcı olurlar yer konusunda

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.790
    5.619
    113
    Öncelikle aramıza hoşgeldin seni üyeler kısmından tanımak isteriz

Garanti bozulmuyor sadece işini iyi bilen yaparsa sıkıntı olmaz yoksa farklı fonksiyonları bozabilir

kurye ile elden teslime verildi

7. one man one engine

one man one engine SCW Üyesi

131
    122
    43
    Arkadaşlar konu haricinde bir şey sormak istiyorum:Benim aracın ön yolcu koltuğunun altında elektronik bir devre benzeri kutu içinde birşey var.Ne olduğunu bilen var mı, bir de bluetooth microfon alıcısı aracın iç lambasının arsındaki yer mi?Teşekkürler...

8. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.790
    5.619
    113
    O dediğin parca bluetooth aparatı olması gerekiyor yanlışta biliyor olabilirim
    Mikrofon da ön üst aydınlatma arasında bulunuyor

kurye ile elden teslime verildi

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  9. mhmdcakr

mhmdcakr SCW Üyesi

5
    5
    3
    Ben yaptırdım. Garantiden çıkarmıyor. Zaten kendi özelliklerini yüklüyor arabaya. Gayette güzel oldu. Tavsiye ederim

10. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    acaba hangı ozellklerı actırdınız bılgı verırsenız sevınırım
    [doublepost=1448220386,1448220335][/doublepost]
    acaba hangı ozellıklerı actırdınız bılgı verebılırmısınız:)

Sayfayı Paylaş